Trwa ładowanie...
d3ldbmy

Pokazała pierścionek zaręczynowy. Internauci ją wyśmiali

Przyszła panna młoda pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od swojego chłopaka. "Wygląda jak dwa spinacze!" - piszą internauci pod zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To, co niektórzy mogą nazwać wymarzonym pierścionkiem, inni nazwali dwoma spinaczami
To, co niektórzy mogą nazwać wymarzonym pierścionkiem, inni nazwali dwoma spinaczami (123RF)
d3ldbmy

Wymarzony pierścionek zaręczynowy

Przyszła panna młoda pochwaliła się oryginalnym pierścionkiem zaręczynowym, który nie tylko nie ma kamienia szlachetnego, ale jest także dwukolorowy. To, co niektórzy mogą nazwać wymarzonym pierścionkiem, inni nazwali... "dwoma spinaczami". Zdjęcie dłoni świeżo upieczonej narzeczonej wylądowało na grupie na Facebooku, której członkowie zajmują się oczernianiem brzydkich, w ich mniemaniu, pierścionków zaręczynowych.

d3ldbmy

"Czy ona wychodzi za mąż za Clippy'ego z Microsoftu?", "Ładne spinacze" czy "Rozumiem, że dostał go w sklepie papierniczym? W końcu wygląda jak biurowy spinacz" to tylko jedne z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem pierścionka.

Kobieta nie jest jedyna, bo na fora internetowe często trafiają zdjęcia nie do końca trafionych pierścionków zaręczynowych. Jakiś czas temu pisaliśmy o przyszłej pannie młodej, którą rozczarowała wielkość diamentu.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3ldbmy

Podziel się opinią

Share
d3ldbmy
d3ldbmy