Trwa ładowanie...

Pokazała pierścionek zaręczynowy. Internauci ją wyśmiali

Przyszła panna młoda pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od swojego chłopaka. "Wygląda jak dwa spinacze!" - piszą internauci pod zdjęciem.

Share
Pokazała pierścionek zaręczynowy. Internauci ją wyśmiali
Źródło: 123RF
d478l9v

Wymarzony pierścionek zaręczynowy

Przyszła panna młoda pochwaliła się oryginalnym pierścionkiem zaręczynowym, który nie tylko nie ma kamienia szlachetnego, ale jest także dwukolorowy. To, co niektórzy mogą nazwać wymarzonym pierścionkiem, inni nazwali... "dwoma spinaczami". Zdjęcie dłoni świeżo upieczonej narzeczonej wylądowało na grupie na Facebooku, której członkowie zajmują się oczernianiem brzydkich, w ich mniemaniu, pierścionków zaręczynowych.

"Czy ona wychodzi za mąż za Clippy'ego z Microsoftu?", "Ładne spinacze" czy "Rozumiem, że dostał go w sklepie papierniczym? W końcu wygląda jak biurowy spinacz" to tylko jedne z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem pierścionka.

d478l9v

Kobieta nie jest jedyna, bo na fora internetowe często trafiają zdjęcia nie do końca trafionych pierścionków zaręczynowych. Jakiś czas temu pisaliśmy o przyszłej pannie młodej, którą rozczarowała wielkość diamentu.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d478l9v

Podziel się opinią

Share
d478l9v
d478l9v