GwiazdyPolański ma piękną i zdolną córkę. Morgane może go przerosnąć

Polański ma piękną i zdolną córkę. Morgane może go przerosnąć

Źródło zdjęć: © Instagram.com/mpolanski
Karolina Błaszkiewicz
19.09.2017 16:04, aktualizacja: 19.09.2017 16:58

Sto lat, Bohaterze. Kocham cię i podziwiam bardziej niż cokolwiek na tej planecie. Nauczyłeś mnie wszystkiego, więc dziękuję ci tatusiu. Jesteś przykładem dla nas wszystkich – takie życzenia Romanowi Polańskiemu niedawno składała Morgane. 24-latka jest owocem związku artysty z Emmanuele Seigner. Dziewczyna idzie w ślady rodziców.

W jej żyłach płynie polsko-francuska krew. Sama nazwałaby się pewnie kosmopolitką, żyje w Londynie, Paryżu i w Szwajcarii. A pracuje akurat tam, gdzie jest taka potrzeba. Morgane, po mamie i tacie, próbuje swoich sił w dwóch dziedzinach. Ktoś może powiedzieć, że ze swoimi koneksjami wcale nie było o to trudno. Polański udowadnia jednak, że ma talent. Z powodzeniem gra w serialu "Wikingowie", a ostatnio nakręciła krótkometrażowy film, nagrodzony przez profesjonalistów.

Morgane to typ "it-girl" z Instagrama. Jej profil to dokumentacja codzienności, do której mogą aspirować dziewczyny w wieku Francuzki. Lubi modę i ma swój styl. Pasuje do jej nietypowej urody, bo córka Polańskiego to zarazem chłopczyca i elegantka. Przyciąga uwagę rówieśniczek, świata mody i mediów. 2 lata temu zawodowo odwiedziła Polskę. Przyznała wtedy, że polskość nigdy nie miała na nią wpływu. – Ale tata jest Polakiem, ciągle mówi po polsku i święta nie mogą obyć się bez bigosu – stwierdziła, dodając, iż sama kocha pierogi, ogórki kiszone i barszcz.

W ostatnich tygodniach Morgane wspierała ojca. Na nowo odżyła sprawa sprzed lat. Samantha Geimer, którą reżyser miał wykorzystać, chciała zamknięcia postępowania. Amerykański sąd odrzucił jednak ten wniosek. Oznacza to, że jeśli Polański przekroczy granicę USA, natychmiast trafi za kratki. Jego domem od dekad są Francja i Szwajcaria, chroniące przed ekstradycją. Mimo wielu zarzutów pod adresem reżysera, córka uważa, że ma najlepszego ojca na świecie. "Jesteś najbardziej niesamowitym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek poznałam. Jesteś inspiracją, wzorem i przykładem dla nas wszystkich" – można było przeczytać na jej instagramowym profilu. Morgane jest starszym dzieckiem Polaka, Polański ma jeszcze syna Elvisa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także