ycipk-46d3pr

Polański ma piękną i zdolną córkę. Morgane może go przerosnąć

Sto lat, Bohaterze. Kocham cię i podziwiam bardziej niż cokolwiek na tej planecie. Nauczyłeś mnie wszystkiego, więc dziękuję ci tatusiu. Jesteś przykładem dla nas wszystkich – takie życzenia Romanowi Polańskiemu niedawno składała Morgane. 24-latka jest owocem związku artysty z Emmanuele Seigner. Dziewczyna idzie w ślady rodziców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Morgane to pierwsze dziecko Polańskiego. Ma jeszcze syna Elvisa
Morgane to pierwsze dziecko Polańskiego. Ma jeszcze syna Elvisa (Instagram.com/mpolanski)
ycipk-46d3pr

W jej żyłach płynie polsko-francuska krew. Sama nazwałaby się pewnie kosmopolitką, żyje w Londynie, Paryżu i w Szwajcarii. A pracuje akurat tam, gdzie jest taka potrzeba. Morgane, po mamie i tacie, próbuje swoich sił w dwóch dziedzinach. Ktoś może powiedzieć, że ze swoimi koneksjami wcale nie było o to trudno. Polański udowadnia jednak, że ma talent. Z powodzeniem gra w serialu "Wikingowie", a ostatnio nakręciła krótkometrażowy film, nagrodzony przez profesjonalistów.

Morgane to typ "it-girl" z Instagrama. Jej profil to dokumentacja codzienności, do której mogą aspirować dziewczyny w wieku Francuzki. Lubi modę i ma swój styl. Pasuje do jej nietypowej urody, bo córka Polańskiego to zarazem chłopczyca i elegantka. Przyciąga uwagę rówieśniczek, świata mody i mediów. 2 lata temu zawodowo odwiedziła Polskę. Przyznała wtedy, że polskość nigdy nie miała na nią wpływu. – Ale tata jest Polakiem, ciągle mówi po polsku i święta nie mogą obyć się bez bigosu – stwierdziła, dodając, iż sama kocha pierogi, ogórki kiszone i barszcz.

ycipk-46d3pr

W ostatnich tygodniach Morgane wspierała ojca. Na nowo odżyła sprawa sprzed lat. Samantha Geimer, którą reżyser miał wykorzystać, chciała zamknięcia postępowania. Amerykański sąd odrzucił jednak ten wniosek. Oznacza to, że jeśli Polański przekroczy granicę USA, natychmiast trafi za kratki. Jego domem od dekad są Francja i Szwajcaria, chroniące przed ekstradycją. Mimo wielu zarzutów pod adresem reżysera, córka uważa, że ma najlepszego ojca na świecie. "Jesteś najbardziej niesamowitym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek poznałam. Jesteś inspiracją, wzorem i przykładem dla nas wszystkich" – można było przeczytać na jej instagramowym profilu. Morgane jest starszym dzieckiem Polaka, Polański ma jeszcze syna Elvisa.

Kolejna kobieta oskarża Polańskiego

ycipk-46d3pr
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-46d3pr

ycipk-46d3pr
ycipk-46d3pr