Trwa ładowanie...

Policja pochwaliła się uratowaniem psa. Teraz internautki chcą być zatrzymane przez funkcjonariusza ze zdjęcia

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku opublikowali w internecie zdjęcie uratowanego psa. To, co najbardziej przykuło uwagę internautek na zdjęciu, to nie zwierzę, a jego bohater.

Share
Policja pochwaliła się uratowaniem psa. Teraz internautki chcą być zatrzymane przez funkcjonariusza ze zdjęcia
Źródło: Forum, fot: Grażyna Myślińska
d12kr0w

Jak podaje na swojej stronie Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim, dzielnicowi podczas przejazdu drogą pomiędzy Rudką a Brańskiem zauważyli porzuconego szczeniaka. Zwierzę znajdowało się na nieoświetlonej drodze, było wyziębione i głodne. Policjanci wzięli psa pod swoją opiekę, a następnie zawieźli go na komendę. Szczeniak został szybko zaadoptowany i zabrany do nowego domu.

Jednak to, co najbardziej przykuło uwagę internautów, to nie historia psa, a policjanta, który go uratował. "Chwalicie się wykonywaniem swoich obowiązków czy przystojnym policjantem?" - w tym tonie było utrzymanych większość komentarzy. "Przystojny ten Pan Policjant z Podlasia!", "Pan Policjant nie tylko serce ma takie wspaniałe" to jedne z popularniejszych tekstów pod zdjęciem.

Niektóre z kobiet sugerowały zrobienie kalendarza bądź wyraziły z uśmiechem chęć spotkania policjanta na żywo. "Potrzebuję pomocy, zamarzam. Zawołajcie tego funkcjonariusza" czy "jaki przystojniak, kupuję samochód i jadę na Podlasie po mandat od niego" to przykłady komentarzy napisanych przez zauroczone i rozbawione sytuacją panie.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d12kr0w

Podziel się opinią

Share
d12kr0w
d12kr0w