ycipk-4ckram

Położna zdradza płeć dziecka Meghan i Harry'ego. Księżną zdradził kształt brzucha

Nic u sympatyków rodziny królewskiej nie wzbudza takich emocji jak ciąża księżnej Meghan. Spekulacje dotyczące płci królewskiego potomka nie cichną. Głos zabrała nawet położna Amanda Bude.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kształt brzucha Meghan ma zdradzać płeć kolejnego royal baby
Kształt brzucha Meghan ma zdradzać płeć kolejnego royal baby (Forum)
ycipk-4ckram

Według oficjalnego oświadczenia Pałacu Kensington księżna Meghan ma urodzić pierwsze dziecko wiosną – dokładny termin porodu nie jest jednak znany. Do mediów nie przedostała się również informacja o płci wyczekiwanego potomka – nie wiadomo nawet, czy znają ją przyszli rodzice. Mimo to w sieci huczy od plotek, że Meghan urodzi chłopca.

Skąd ta pewność? Położna Amanda Bude tłumaczy, że kiedyś wierzono, że płeć dziecka można wyczytać z kształtu brzucha ciężarnej. Jeśli jest nisko osadzony i okrągły – urodzi się dziewczynkę. Jeśli spiczasty i wysoko osadzony – chłopca. Kształt brzucha Meghan ma zdradzać, że będzie miała syna.

Położna komentuje doniesienia w sprawie płci dziecka Meghan i Harry'ego Forum
Podziel się
ycipk-4ckram

Bude przestrzega jednak przed braniem starodawnych wróżb za pewnik. Nie ma stuprocentowej pewności, że Meghan urodzi chłopca. – Nie ma żadnych badań, które potwierdzałyby skuteczność tej metody – wyjaśnia położna. Dodaje jednak, że nie powstrzymuje to niektórych od obstawiania płci kolejnego royal baby.

Źródło: Express

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-4ckram
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ckram

ycipk-4ckram
ycipk-4ckram