GwiazdyPolskie gwiazdy, które urodziły w 2021 roku. Niektóre wybrały dla dzieci oryginalne imiona

Polskie gwiazdy, które urodziły w 2021 roku. Niektóre wybrały dla dzieci oryginalne imiona

Polskie gwiazdy, które urodziły w 2021 roku
Polskie gwiazdy, które urodziły w 2021 roku
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Aleksandra Lewandowska
28.12.2021 12:18

Od Agnieszki Hyży do Zofii Zborowskiej-Wrony - w 2021 roku wiele polskich gwiazd powitało na świecie pociechy, które otrzymały klasyczne bądź nieco bardziej oryginalne imiona. Niektóre z nich pojawiły się już także na zdjęciach zamieszczonych przez rodziców w mediach społecznościowych i wywołały niemałe poruszenie wśród ich fanów.

2021 rok był szczęśliwy dla wielu polskich gwiazd. Szczególnie tych, które nie tylko radziły sobie świetnie na gruncie zawodowym, ale także powiększyły rodzinę. Nie wszyscy zdecydowali się na publiczne pokazanie dziecka lub jego twarzy, jednak znaleźli się tacy, którzy nie mieli z tym żadnego problemu. Oto kilka gwiazd, u których pojawienie się w życiu malucha, wywróciło świat do góry nogami.

Gwiazdy, które urodziły córki

W tym roku niemałe poruszenie wśród internautów wywołały narodziny małej Anny Klary Teodory, córki Joanny i Jacka Kurskich. Dziewczynka urodziła się w marcu tego roku, o czym od razu poinformowano media. Znani rodzice chcą prawdopodobnie chronić prywatność dziewczynki, ponieważ nie publikują zbyt często jej zdjęć. Chętnie opowiadają za to o odpowiedzialnej roli, jaką przyszło im pełnić po pojawieniu się na świecie maleństwa.

Córka Klaudii Halejcio, która otrzymała imię Nel, przyszła na świat 2 czerwca 2021 roku. Halejcio przez długi czas nie znała płci dziecka. Powód był prozaiczny - kluczowe w tym kontekście części ciała dziecka nie były widoczne na badaniach. Jednak odkąd Nel się urodziła, chętnie pokazuje ją na swoim profilu na Instagramie. Widać, że spełnia się w roli mamy.

Pod koniec lipca tego roku Agnieszka Kaczorowska-Pela także urodziła córkę - Gabrielę. Tancerka i aktorka została mamą po raz drugi i od samego początku nie ukrywała swojej ciąży. Mała Gabrysia również często pojawia się w mediach społecznościowych mamy.

Szczęśliwą mamą córki została w 2021 roku także Zofia Zborowska-Wrona. Aktorka razem z mężem, siatkarzem Andrzejem Wroną, zostali rodzicami pociechy, która otrzymała imię Nadzieja. O samej ciąży poinformowali w nietypowy sposób - opublikowali zdjęcie będące rebusem, którego rozwiązanie brzmiało "ice ice baby".

Gwiazdy, które powitały na świecie synów

W tym roku mamą chłopca została m.in. Agnieszka Hyży, która urodziła synka Leona. Prezenterka przez długi czas ukrywała ciążę w związku z problemami zdrowotnymi, jednak tuż po narodzinach, pochwaliła się ukochanym dzieckiem. Podobne imiona dla swoich pociech wybrały także Sarsa i Halina Mlynkova, których synowie to kolejno Leonard i Leo.

Monika Mrozowska przez kilka miesięcy nie potwierdzała doniesień o czwartej ciąży. Zrobiła to dopiero w październiku tego roku, a chwilę później na świecie pojawił się jej syn o imieniu Lucjan. Aktorka razem z partnerem poinformowała o szczęśliwej nowinie za pomocą mediów społecznościowych.

W 2021 roku spełniło się również marzenie Idy Nowakowskiej-Herndon, która została mamą po raz pierwszy. Prezenterka i jej mąż powitali na świecie syna, któremu dali na imię Maksymilian Marek. Chłopiec od pewnego czasu pojawia się na zdjęciach publikowanych przez tancerkę.

Nie inaczej było także w przypadku Magdaleny Stępień, modelki i byłej partnerki piłkarza Jakuba Rzeźniczka, z którym doczekała się syna, Oliwiera. Choć para rozstała się jeszcze przed porodem, temat związany z opieką nad dzieckiem nie ucichł. Jak nieoficjalnie wiadomo, Magdalena Stępień sama zajmuje się Oliwierem, z którym aktualnie przebywa za granicą.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.