Trwa ładowanie...

Pomóżmy naszej czytelniczce odnaleźć łańcuszek. Agnieszka zgubiła złote serduszko na koncercie The Rolling Stones

Po sobotnim koncercie The Rolling Stones, przez platformę dziejesie.wp.pl, z prośbą o pomoc w znalezieniu wartościowej rzeczy, zgłosiła się do nas nasza czytelniczka . Agnieszce zerwał się złoty wisiorek z małym serduszkiem, który wylicytowała 26 lat temu podczas finału WOŚP.

Share
Pomóżmy naszej czytelniczce odnaleźć łańcuszek. Agnieszka zgubiła złote serduszko na koncercie The Rolling Stones
Źródło: Agencja Gazeta
d3p5gj5

Agnieszka oznajmiła nam, że ''apeluję do osoby, która być może znalazła łańcuszek o kontakt i zwrot nawet za rekompensatą.'' Pomóżmy naszej czytelniczce. Może któremuś z uczestników koncertu udało się odnaleźć zgubę.

Fanka zauważyła stratę na samym początku koncertu. Nie jest pewna, czy zgubiła go po drodze, czy w toalecie na Stadionie Narodowym. Czytelniczka podkreśla, że łańcuszek ma dla niej ogromną wartość sentymentalną i ciągle odczuwa pustkę na szyi. Napisała do nas, że czuje jakby straciła cząstkę siebie:

d3p5gj5

"Witam, byłam na koncercie The Rolling Stones, nie miałam tak przykrych doświadczeń jak jedna z fanek. Niestety spotkała mnie inna przykrość. Zerwał mi się złoty łańcuszek z małym serduszkiem ( wylicytowanym 26 lat temu na WOŚP ).Miał on dla mnie wartość sentymentalną i ciągle odczuwam jego brak na mojej szyi, tak jakbym straciła cząstkę siebie. Nie wiem dokładnie czy to się stało po drodze na stadion czy w toalecie, stratę zauważyłam na samym początku koncertu. Apeluję do osoby, która być może znalazła łańcuszek o kontakt i zwrot nawet za rekompensatą".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3p5gj5

Podziel się opinią

Share
d3p5gj5
d3p5gj5