Trwa ładowanie...
d2acwy0

Pomóżmy naszej czytelniczce odnaleźć łańcuszek. Agnieszka zgubiła złote serduszko na koncercie The Rolling Stones

Po sobotnim koncercie The Rolling Stones, przez platformę dziejesie.wp.pl, z prośbą o pomoc w znalezieniu wartościowej rzeczy, zgłosiła się do nas nasza czytelniczka . Agnieszce zerwał się złoty wisiorek z małym serduszkiem, który wylicytowała 26 lat temu podczas finału WOŚP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomóżmy naszej czytelniczce odnaleźć łańcuszek. Agnieszka zgubiła złote serduszko na koncercie The Rolling Stones
(Agencja Gazeta)
d2acwy0

Agnieszka oznajmiła nam, że ''apeluję do osoby, która być może znalazła łańcuszek o kontakt i zwrot nawet za rekompensatą.'' Pomóżmy naszej czytelniczce. Może któremuś z uczestników koncertu udało się odnaleźć zgubę.

Fanka zauważyła stratę na samym początku koncertu. Nie jest pewna, czy zgubiła go po drodze, czy w toalecie na Stadionie Narodowym. Czytelniczka podkreśla, że łańcuszek ma dla niej ogromną wartość sentymentalną i ciągle odczuwa pustkę na szyi. Napisała do nas, że czuje jakby straciła cząstkę siebie:

"Witam, byłam na koncercie The Rolling Stones, nie miałam tak przykrych doświadczeń jak jedna z fanek. Niestety spotkała mnie inna przykrość. Zerwał mi się złoty łańcuszek z małym serduszkiem ( wylicytowanym 26 lat temu na WOŚP ).Miał on dla mnie wartość sentymentalną i ciągle odczuwam jego brak na mojej szyi, tak jakbym straciła cząstkę siebie. Nie wiem dokładnie czy to się stało po drodze na stadion czy w toalecie, stratę zauważyłam na samym początku koncertu. Apeluję do osoby, która być może znalazła łańcuszek o kontakt i zwrot nawet za rekompensatą".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2acwy0

Podziel się opinią

Share
d2acwy0
d2acwy0