Trwa ładowanie...
Ludzie

Portal randkowy dla miłośników restauracji. Alternatywa dla Tindera

Millenialsi nie mają specjalnych oporów przed poznawaniem się w sieci. Tinder dla wielu jest jednak nieakceptowalny, bo kojarzy się wyłącznie z randkami na jedną noc. Dlatego powstają alternatywy – najpierw Bimber, teraz Z nieba ci nie spadnie.
Share
Spotkania, do których dochodzi dzięki portalowi, służą m.in. lepszemu poznaniu mapy kulinarnej własnego miasta
Spotkania, do których dochodzi dzięki portalowi, służą m.in. lepszemu poznaniu mapy kulinarnej własnego miastaŹródło: Unsplash
d1mphw1

Bimber powstał, żeby połączyć ludzi lubujących się w wyjściach na drinka czy większe imprezy, Z nieba ci nie spadnie ma łączyć tych, którzy kochają poznawać nowe smaki oraz miejsca, w których można dobrze zjeść.

Inicjatorką projektu jest Ewelina Kowalik, była użytkowniczka Tindera. Jej aplikacja nie tylko daje możliwość rozmowy, ale przede wszystkim spotkania się w ciekawym miejscu. Bo nie ma tu, tak częstego na innych portalach, wielogodzinnego wirtualnego gadania. Jest konkret – każdy użytkownik może wybrać miejsce i datę spotkania. Każdy może zorganizować własne spotkanie albo tylko przeglądać profile innych użytkowników. I wybrać się na spotkanie zorganizowane przez któregoś z nich.

Inicjatywa powstała ok. 3 lata temu. Od tego czasu pomysłodawczyni organizuje imprezy i wyjazdy dla singli pod nazwą Z nieba ci nie spadnie. Cieszą się one tak dużym powodzeniem, że portal o tej samej nazwie był w zasadzie oczywistą kontynuacją projektu.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1mphw1

Podziel się opinią

Share
d1mphw1
d1mphw1