Trwa ładowanie...
d3lwqci

Portret Harry'ego i Meghan obiegł świat. Lubomirski miał tylko 3 minuty

Alexi Lubomirski ujawnił, że dostał 3 minuty na zrobienie ślubnego portretu Harry'ego i Meghan. W rozmowie z mediami opowiedział o kulisach sesji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Książęcy ślub odbył się 19 maja
Książęcy ślub odbył się 19 maja (Instagram.com)
d3lwqci

Księżna Sussex siedzi między nogami swojego męża na tarasie w zamku Windsor. Oboje się śmieją. Tak zapozowali do fotografii Alexiego Lubomirskiego. Znają ją wszyscy, ale nikt nie wiedział, że polski arystokrata zrobił ją w 3,5 minuty.

Lubomirski przyznał, że świeżo upieczeni małżonkowie byli wyczerpani. Zanim wrócili do zamku, poprosił ich, by usiedli na schodach. – Ona osunęła się między nogami księcia i to było to… A Mieliśmy około trzech i pół minuty, by zrobić kilka szybkich ujęć. Wszystko działało jak w zegarku – wyjawił. – To był jeden z tych magicznych momentów, kiedy jesteś fotografem i wszystko układa się tak, jak chcesz – dodał.

Para książęca wybrała trzy zdjęcia, które pojawiły się w oficjalnych kanałach społecznościowych Windsorów. Okrzyknięto je najbardziej odważnymi i intymnymi fotografiami ślubnymi rodziny królewskiej. Jest w nich dużo swobody, są naturalne, niepozowane. Bije z nich radość i szczęście.

Lubomirski to również autor sesji zaręczynowej Markle i księcia Harry'ego. Nigdy wcześniej nasz rodak nie robił tego typu zdjęć. Nie był też fotografem ślubnym. Na co dzień współpracuje z gwiazdami Hollywood.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3lwqci

Podziel się opinią

Share
d3lwqci
d3lwqci