Trwa ładowanie...

Potrzebujesz sprawdzonych kosmetyków pod oczy? Wybierz te z kawiorem!

Okazuje się, że kawior jest nie tylko luksusowym daniem, ale też jednym z elementów najbardziej skutecznych produktów do pielęgnacji cienkiej skóry wokół oczu. Krem pod oczy z kawiorem to absolutny „must have”. Przekonaj się o jego cudownych właściwościach.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

background made of red caviar macro
background made of red caviar macroŹródło: 123RF
d4awbtv

Skóra pod oczami słusznie uchodzi za tę, o którą bardzo trudno zadbać. Jest nie tylko bardzo cienka – znacznie cieńsza niż chociażby skóra na policzkach. Posiada też mniej gruczołów łojowych. Z jednej strony to dobrze, bo chyba nikt nie słyszał o pryszczach pod oczami, ale z drugiej bardzo szybko traci nawilżenie. A sucha i cienka skóra wokół oczu oznacza spore wyzwania pielęgnacyjne, wspominając choćby o pojawiających się wcześnie zmarszczkach czy sinych podkówkach. Wieloletnia ekspozycja na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, zawarte dymie papierosowym substancje smoliste, smog oraz brak pielęgnacji dodatkowo znacznie przyśpieszają proces starzenia się skóry. Nic dziwnego, że pielęgnacja skóry pod oczami może być wyzwaniem dla niejednej z nas.

Wyciąg z kawioru jest słynny z powodu znakomitych właściwości kosmetycznych. To idealny składnik w codziennej pielęgnacji skóry wymagającej – dojrzałej, ale także narażonej na przedwczesne starzenie się skóry pod oczami.

d4awbtv

Krem pod oczy z kawiorem nie ma sobie równych w rewitalizacji skóry. W składzie kawioru znajduje się wiele cennych mikro- i makroelementów, jednak na szczególne uznanie zasługuje fakt, iż kawior jest dobrym źródłem witaminy A – retinolu. Ta ostatnio bardzo modna witamina jest dla skóry jak rewitalizujący zastrzyk. Głęboko regeneruje osłabiony naskórek, stymuluje naturalną odnowę komórkową, a nawet pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, co powoduje kolosalną zmianę skóry pod oczami. Zostaje nie tylko wyraźnie zrewitalizowana, w dodatku ponownie zachwyca elastycznością i naturalnym blaskiem.

Kawior słynie jako jeden z najsilniejszych składników kosmetyków dedykowanych walce ze zmarszczkami. Nie inaczej jest w przypadku skóry pod oczami. Krem pod oczy z kawiorem będzie skuteczny w walce ze zmarszczkami pojawiającymi się w okolicy oczu. Ale to nie jedyne , czego możesz się po nim spodziewać! Kosmetyki zawierające kawior skutecznie korygują także inne objawy starzenia się skóry wokół oczu, takie jak słaba elastyczność, wiotkość oraz przemęczenie.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Shutterstock.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę głównąŹródło: Shutterstock.com

Krem pod oczy z kawiorem może służyć także jako kosmetyk o działaniu antyoksydacyjnym. Na efekty antyoksydacji przyjdzie ci trochę poczekać, ale warto uzbroić się w cierpliwość. Wolne rodniki to realne zagrożenie dla młodego wyglądu skóry wokół oczu i nie tylko. Warto stosować kosmetyki, które dodatkowo będą działać antyoksydacyjnie. Jednym z nich jest krem pod oczy z kawiorem, który ze względu na swoje intensywne działanie regenerujące, nawilżające i antyoksydacyjne sprawdzi się zarówno w kosmetyczce walczącej ze zmarszczkami mamy, jak i jej dorastającej, chcącej zadbać o pielęgnację przeciwstarzeniową córki.

W przypadku skóry wymagającej, borykającej się z zarówno przedwczesnymi, jak i wyraźnymi objawami starzenia kawior jest niezastąpiony. Jeśli więc chcesz dobrze pielęgnować wymagającą skórę wokół oczu, krem pod oczy z kawiorem powinien znaleźć się w twojej kosmetyczce.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4awbtv

Podziel się opinią

Share
d4awbtv
d4awbtv