Trwa ładowanie...

Poznań. Mężczyzna został pobity za zwrócenie uwagi na brak maseczek

W poznańskim centrum handlowym King Cross doszło do awantury. Mężczyzna miał zwrócić uwagę grupce osób na brak maseczek, a ci odpowiedzieli mu w agresywny sposób. Agresorzy prawdopodobnie odpowiedzą nie tylko za pobicie, ale również nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Share
Poznań. Mężczyzna został pobity za zwrócenie uwagi na brak maseczek
Poznań. Mężczyzna został pobity za zwrócenie uwagi na brak maseczekŹródło: 123RF
d47om9f

W ostatnim czasie odnotowujemy rekordową ilość nowych przypadków zachorowań na koronowirusa. Ministerstwo podzieliło kraj na strefy, w których obowiązują większe bądź mniejsze obostrzenia. W całym kraju jednak jest nakaz zasłaniania ust i nosa w sklepach czy w środkach transportu publicznego.

Mężczyzna został pobity po tym, jak zwrócił uwagę na brak maseczek

O tym obowiązku zapomniała pewna grupa Romów, która robiła zakupy w poznańskiej galerii King Cross. O naruszeniu zasad postanowił przypomnieć im inny mężczyzna. Niestety, w odpowiedzi doszło do pobicia.

Fakt24.pl postanowił potwierdzić tę wersję wydarzeń i zwrócił się do Macieja Święcichowskiego z biura prasowego wielkopolskiej policji z prośbą o komentarz. – Faktycznie takie zdarzenie miało miejsce. Jeden z klientów został pobity przez kilka osób po tym, jak zwrócił im uwagę, że nie mają maseczek. Na szczęście obrażenia odniesione przez mężczyznę nie są poważne. Zabezpieczyliśmy nagranie z monitoringu, będziemy ustalać sprawców i przesłuchiwać świadków. Niewykluczone, że agresorzy odpowiedzą nie tylko za pobicie, ale też za brak maseczek – potwierdził w rozmowie z gazetą.

d47om9f

Źródło: Fakt24

Barbara Kurdej-Szatan o tym jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami w sieci

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d47om9f

Podziel się opinią

Share
d47om9f
d47om9f