Blisko ludziDJ Bella Stella poszła na imprezę na 70 osób. Wróciła z koronawirusem

DJ Bella Stella poszła na imprezę na 70 osób. Wróciła z koronawirusem

DJ Bella Stella skutki zabawy odczuła dość szybko. Zdjęcie ilustracyjne
DJ Bella Stella skutki zabawy odczuła dość szybko. Zdjęcie ilustracyjne
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aleksandra Sokołowska

19.08.2020 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

DJ Bella Stella, czyli Monika Małecka opisała na Instagramie, co spotkało ją po tym, jak poszła na imprezę na 70 osób. Konsekwencją zabawy było zakażenie koronawirusem. Teraz przestrzega innych, a jej słowa przerażają i dają do myślenia.

Ta impreza nie skończyła się dobrze dla młodej dj’ki. DJ Bella Stella, czyli Monika Małecka wybrała się do klubu, w którym bawiło się 70 osób. Skutki zabawy odczuła dość szybko. Na koronawirusa zachorowała po weekendzie.

Jak podaje "Super Express" Monika Małecka zachorowała na COVID-19 po imprezie na 70 osób. Żaden z uczestników zabawy nie miał maseczki. Po powrocie do domu młoda dj’ka zauważyła pierwsze objawy choroby. Miała gorączkę i kaszel. Wspomina, że nie chcieli jej przyjąć w przychodni, dlatego wybrała się do szpitala zakaźnego na Wolskiej w Warszawie. Dziewczynie pobrano wymaz z nosa i gardła. Wynik okazał się pozytywny. W szpitalu dali jej wybór: może zostać albo wrócić do domu. Zdecydowała, że nie chce narażać bliskich, dlatego zostaje w szpitalu. Umieszczono ją w izolatce. Dziewczyna wspomina, że spędziła tam 10 dni: bez kontaktu z innymi. Odwiedzał ją tylko personel medyczny ubrany w odzież ochronną.

DJ Bella Stella o koronawirusie

Okazało się, że Małecka ma zapalenie płuc. Po 10 dniach w szpitalnym łóżku ponownie wykonano jej test. Wynik był pozytywny. Dj’ka zdecydowała, że wróci do domu. Mieszka z chłopakiem, który też zachorował na koronawirusa. Po trzech tygodniach kolejny raz wykonano test. Był negatywny, uznano ją za zdrową. Ale pewności, że nie zachoruje jeszcze raz, nikt jej nie dał. Jak się czuje teraz? Przyznaje, że nadal odczuwa skutki choroby: nie ma kondycji, odczuwa lekkie kłucie w klatce piersiowej. I przestrzega innych. Krytykuje osoby, które nie chcą wykonać testu na obecność koronawirusa w obawie przed zamknięciem. Według niej takie zachowanie jest nieodpowiedzialne.

Uczestnicy imprezy, po której zachorowała Małecka, zostali objęci kwarantanną. Sama dj'ka ogłosiła na Instagramie, że rusza z nowym projektem. I zamieściła wideo.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także