Trwa ładowanie...

Prezent dla chłopaka - okazje, pomysły

Wybór prezentu dla chłopaka na specjalną okazję to wyzwanie dla partnerki, jednak warto je podjąć, by zobaczyć zadowolenie na twarzy ukochanego

Prezent dla chłopaka - okazje, pomysłyŹródło: 123RF.COM
d1cpycj
d1cpycj

Wybierając prezent dla chłopaka warto wziąć pod uwagę charakter oraz upodobania partnera. Można wykupić karnet na lot balonem lub spędzić romantyczny wieczór przy sushi.

Prezent dla chłopaka - jak wybrać?

Wybierając idealny prezent dla chłopaka, warto wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • okazję wręczenia prezentu;
  • charakter chłopaka;
  • zainteresowania ukochanego.

Okazji do wręczenia prezentu chłopakowi jest w ciągu roku co najmniej kilka. Prezent dla chłopaka na urodziny, prezent dla chłopaka na walentynki, prezent dla chłopaka na Mikołaja czy prezent na Dzień Chłopaka – to tylko niektóre możliwe okazje. Tym bardziej, że „każda okazja jest dobra do wręczenia prezentu”.

Prezent dla chłopaka powinien również pasować do typu osobowości oraz zainteresowań. Jeśli ukochany lubi oryginalne prezenty, warto pomyśleć o skoku na bungee lub ze spadochronem. Jeśli zaś chłopak jest kolekcjonerem np. komiksów lub płyt winylowych, można dyskretnie sprawdzić, jakiego numeru lub modelu gadżetu brakuje w jego cennej kolekcji.

Elektroniczny prezent dla chłopaka

Prezent na urodziny czy rocznicę związku może być droższy, dlatego warto wybrać elektroniczny prezent dla chłopaka np. tablet czy czytnik e-booków. Można również pomyśleć o nowych głośnikach do komputera, słuchawkach lub dysku zewnętrznym. Warto zastanowić się również nad grą komputerową lub transmiterem samochodowym. Jeśli dziewczyna nie zna się na sprzęcie elektronicznym, może zapytać znajomych informatyków lub fanów elektroniki o pomoc przy wyborze idealnego prezentu dla chłopaka.

d1cpycj

Oryginalny prezent dla chłopaka

Oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka sprawdzi się w każdej okazji – na walentynki, mikołajki, Dzień Chłopaka lub, coraz popularniejszy, Dzień Mężczyzny. Ukochanemu można wręczyć kalendarz ze wspólnymi zdjęciami bądź puzzle ze wieloma elementami również ze wspólnymi fotkami. Ciekawym pomysłem na prezent dla chłopaka jest również namalowanie karykatury chłopaka lub wspólnej. Na rocznicę związku można zrobić także koszulkę z nadrukiem powiedzonka, które ukochany często powtarza.

Ekstremalny prezent dla chłopaka

Jeśli chłopak nie boi się wyzwań i nowych doświadczeń, można sprezentować mu skok na bungee lub ze spadochronem. Ukochany ucieszy się również z lotu balonem lub próbnej jazdy luksusowym samochodem. Jeśli przeznaczona na prezent suma pieniędzy nie pozwala na droższą inwestycję, dziewczyna może również zabrać chłopaka na gokarty, do escape roomu lub do horror house.

Prezent dla chłopaka-podróżnika

Prezent dla chłopaka, który lubi podróżować może również być dobrą okazją do spędzenia romantycznych chwil we dwoje. Można pojechać na wycieczkę do innego miasta, w góry, nad jezioro lub nad morze. Wyjazd jest dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka z okazji rocznicy lub prezent urodzinowy.

Prezent dla chłopaka-domatora

Jeśli chłopak lubi posiedzieć w domu bądź spędzić wieczór we dwoje, można go zabrać na degustację whisky połączoną z romantyczną kolacją. Atrakcyjnym prezentem dla chłopaka jest także przygotowanie domowego seansu filmowego lub zakup gry planszowej.

d1cpycj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cpycj