ModaPrezent dla nauczyciela. Słodkie inspiracje na każdą kieszeń

Prezent dla nauczyciela. Słodkie inspiracje na każdą kieszeń

Prezent dla nauczyciela. Słodkie inspiracje na każdą kieszeń
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Chocolissimo

05.06.2019 11:47, aktual.: 05.06.2019 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Słodkie podziękowania dostarczą chwili przyjemności każdemu nauczycielowi i nauczycielce. Do wyboru mamy czekoladowe wiadomości i zestawy pralin z uniwersalnymi życzeniami lub żartobliwym przesłaniem.

Słodkości na koniec roku szkolnego – upominek nie musi być drogi

Dyskusja na temat upominków dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego potrafi być niezwykle burzliwa. Aby dzieci mogły ofiarować ulubionemu pedagogowi podarunek wywołujący radość – nie trzeba wiele wydawać. Sprawdzone rozwiązanie to słodycze, które poza doskonałym smakiem mogą też mieć niebanalną treść.

"Słodkich wakacji" – czekoladowe rarytasy na koniec roku szkolnego

Podczas ostatniego dnia szkoły przed wakacjami rodzicom i dzieciom zależy na miłej atmosferze i upamiętnieniu zakończenia kolejnego, ważnego etapu w rozwoju uczniów. Zakończenie roku szkolnego ma charakter święta i zwykło się z tej okazji obdarowywać nauczycieli oraz opiekunów symbolicznymi podarunkami. Najczęściej są to kwiaty lub słodkości.

Czekoladowy telegram dla nauczyciela

Zamiast kolejnej bombonierki niektórzy decydują się na czekoladki w formie literek, które składają się w klasyczne życzenia zdrowia, szczęścia i satysfakcji z wykonywanej pracy, bądź w humorystyczny sposób nawiązują do relacji pomiędzy nauczycielem a uczniami. Taki czekoladowy telegram może z powodzeniem zastąpić cięte kwiaty, a jego koszt to w zależności od długości telegramu nawet 30 zł. Za wiadomość składającą się z większej liczby literek zapłacimy między 50 zł a 100 zł.

Elegancki i słodki upominek dla nauczyciela

Upominkowe słodkości mogą mieć postać czekoladowych kostek lub efektownych pralinek zapakowanych w piękna szkatułkę z okazjonalną etykietą lub grawerem. Można wybrać niewielkie pudełko z kilkoma ręcznie robionymi czekoladkami lub np. zorganizować zbiórkę na okazałą szkatułkę słodkości od kilkorga dzieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także