Trwa ładowanie...

Lepsze od kartki. Czekoladowe telegramy na każdą okazję i każdą kieszeń

Czekoladowy telegram może skutecznie zastąpić kartkę ze świątecznymi życzeniami, stać się oryginalnym prezentem lub dodatkiem do innego podarunku. To alternatywa dla zwykłej tabliczki i coś, co pomoże nam powiedzieć "dziękuję" lub "przepraszam".
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zamiast kartonika - czekoladowe wyznanie
Zamiast kartonika - czekoladowe wyznanieŹródło: Materiały prasowe, Fot: Chocolissimo
d20txjp

Zamiast banalnej kartki z życzeniami – czekolada

Zamiast kartki imieninowej, z okazji świąt, jako walentynkowy wyraz miłości i ot tak – po prostu. Miłe słowa, życzenia i znak, że o kimś pamiętamy to najczęściej rozmowa, a czasem miły prezent. Jeśli tradycyjna forma życzeń wielkanocnych stała się dla was przewidywalna – postawcie na czekoladową komunikację. Wielkanocne życzenia w takiej postaci zastąpią np. słodką przekąskę dla rodziny. To ostatnia chwila, aby zamówić je z dostawą na czas.

d20txjp

Trudno jest powiedzieć "przepraszam" – wyraź to w słodki sposób

Dla partnera, który lubi łakocie, jako efektowny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy babci, lub alternatywna forma przeprosin – czekoladowe słowa nieraz spełniły swoją rolę, mówiąc za nas. Mamy możliwość samodzielnego stworzenia czekoladowego telegramu z liter i pomysłowych symboli, a w przygotowaniu wiadomości pomoże nam kreator czekoladowych wiadomości. Duża oferta czekoladowych, okazjonalnych telegramów zastąpi życzenia wielkanocne. Możemy wybrać treść i długość wiadomości. Dziadkowie, rodzice lub przyjaciele z pewnością docenią słodką niespodziankę.

d20txjp

Słodkie podziękowania – czekoladowe literki

Aby wyrazić coś za pomocą słodyczy, możemy skorzystać z jednej z 3 opcji. Mamy możliwość wysłać komuś czekoladową kartkę z życzeniami, czekoladowy telegram lub ofiarować efektowne pudełko czekoladek z okazjonalnym lub personalizowanym napisem.

W zależności od okazji, pretekstu do zakupu prezentu czy budżetu możemy wybrać prostą formę wiadomości lub efektowny prezent. Telegram może się składać tylko z 3 czekoladek, na których umieszczono nadruk ze słów, liter i symboli lub liczyć ich kilkadziesiąt i cieszyć obdarowaną osobę przez długi czas. Podobnie zadziała pudełko pralin z grawerem, który za każdym razem, kiedy obdarowana osoba będzie sięgać po smakołyk, przypomni o miłym pochodzeniu łakoci.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d20txjp

Podziel się opinią

Share
d20txjp
d20txjp