Trwa ładowanie...

Problemy z fundacją Meghan i Harrego. Urząd odrzucił wniosek

Meghan i Harry przekonali się, że założenie fundacji wcale nie jest łatwą sprawą. Para nie dopatrzyła kilku kwestii i przez to nie może jeszcze wystartować ze swoją działalnością.

Share
Meghan i Harry muszą uiścić wszystkie opłaty
Meghan i Harry muszą uiścić wszystkie opłatyŹródło: Getty Images
d3jdtxa

Po tym jak Meghan i Harry postanowili wystąpić z brytyjskiej rodziny królewskiej, świat obiegła informacja, że zamierzają nie tylko skupić się na życiu prywatnym, ale również na własną rękę zaangażować się w działalność dobroczynną.

Fundacja Meghan i Harrego

Para postanowiła założyć fundację i nazwać ją Archewell, na cześć swojego synka. Z ogólnodostępnych informacji wynika, że będzie ona zajmować się promocją zdrowego trybu życia, edukacją, prowadzeniem warsztatów i zajęć sportowych. Pod szyldem fundacji miały być także produkowane m.in. ubrania, gadżety i biżuteria.

Niestety, jak na razie działalność w ramach fundacji nie jest możliwa, ponieważ para nie dopełniła wszystkich formalności. Brytyjskie media informują, że jeden z urzędów odrzucił wniosek o nadanie znaku towarowego Archewell.

d3jdtxa

Urzędnik zauważył, że Meghan i Harry nie złożyli kompletu dokumentów, a ponadto nie uiścili wszystkich wymaganych opłat.

Na wsi starsze kobiety uważają, że to ich nie dotyczy. Ginekolog o chorobach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3jdtxa

Podziel się opinią

Share
d3jdtxa
d3jdtxa