Przemek Kossakowski nie kryje wzruszenia. "Spotyka mnie wyjątkowe wyróżnienie"

Przemek Kossakowski poczuł się wyróżniony
Przemek Kossakowski poczuł się wyróżniony

25.11.2022 19:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przemek Kossakowski zamieścił na Instagramie szczególny wpis. Dziennikarz pokazał zdjęcie z pewną brunetką, która zdobyła się na coś wyjątkowego. "To coś więcej, niż miła odmiana" - przeczytamy w poście Kossakowskiego.

Przemek Kossakowski po rozwodzie z Martyną Wojciechowską nieco przycichł w medio społecznościowym świecie. Ostatnio jednak coraz częściej udziela się na Instagramie. Ostatnio miał ku temu wyjątkowo ważny powód. W długim wpisie opowiedział o czymś niezwykłym - wszystko wydarzyło się na Uniwersytecie w Łodzi.

Przemek Kossakowski spotkał się ze studentami. Tego nie mógł przewidzieć

Popularny dziennikarz i podróżnik spotkał się z osobami, które uczęszczają na Uniwersytet Łódzki. Po zebraniu do Kossakowskiego podeszła jedna z obecnych studentek z prośbą o autograf.

"Zapytała, czy złożę autograf na jej pracy licencjackiej. Nigdy wcześniej nie składałem autografów na pracach licencjackich, potraktowałem to więc jako miłe złamanie powszedniej praktyki, na którą składa się, składanie autografów na serwetkach, biletach, skrawkach papieru oraz rzecz jasna książkach. Kiedy jednak otworzyłem oprawioną w sympatyczny róż pracę pojąłem, że to coś więcej niż miła odmiana, pojąłem, że właśnie spotyka mnie wyjątkowe wyróżnienie" - wyznał Kossakowski.

Zdumienie i miłe zaskoczenie u dziennikarza wywołał fakt, czego dotyczyła ów praca licencjacka.

"Tytuł pracy brzmiał: "Obraz medialny osób z niepełnosprawnością intelektualną w serialu dokumentalnym Down the Road". To bardzo satysfakcjonujące być częścią czegoś, co odcisnęło się w ludzkiej świadomości dłużej niż czas do następnej przerwy reklamowej. Dziękuję" - napisał w instagramowym poście dziennikarz.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy internautów, którzy zauważają, ile dobrego dla osób z niepełnosprawnościami zrobił Kossakowski i jego program.

"Docierasz do wielu osób i nas uświadamiasz. Pomagasz osobom, które są zepchnięte i pominięte. Dla tego właśnie chciałbym kolejny program z twoim udziałem. Bez takich ludzi jak ty, jako społeczeństwo byśmy byli negatywnie nastawieni do osób niepełnosprawnych" - przeczytamy w sekcji komentarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)