GwiazdyPrzemek Kossakowski poszukuje spokoju. Ukrył się z daleka od ludzi

Przemek Kossakowski poszukuje spokoju. Ukrył się z daleka od ludzi

Przemek Kossakowski poszukuje spokoju. Ukrył się z daleka od ludzi
Przemek Kossakowski poszukuje spokoju. Ukrył się z daleka od ludzi
Źródło zdjęć: © AKPA
30.07.2021 07:34, aktualizacja: 30.07.2021 07:46

Przemek Kossakowski po rozstaniu z Martyną Wojciechowską szuka spokoju z daleka od cywilizowanego świata. Ukrył się na Podlasiu.

Po ujawnieniu informacji o rozstaniu z Martyną Wojciechowską, Przemysław Kossakowski wyznał, że nie chce uciekać od odpowiedzialności. Dodał, że ta decyzja jest dla niego, podobnie jak dla Martyny, bolesna, ale była głęboko przemyślana.

Okazuje się, że Kossakowski nie czuł się dobrze w Warszawie, gdzie zamieszkał tylko ze względu na żonę. Jak informuje "Super Express", teraz Przemek zamieszkuje na Podlasiu w wynajętej chacie, w której nie ma ani prądu, ani bieżącej wody. Podróżnik próbuje odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój.

Kossakowski ukrył się na Podlasiu

Przemek Kossakowski nie ukrywał, że życie w mieście mu nie służy. Mieszkał w Warszawie właściwie tylko ze względu na ukochaną Martynę i jej córkę Marysię.

- Jestem gościem, który dokonywał w życiu wyborów, które wyrzucały go w ciszę (...) Trzy lata temu spakowałem samochód, wyjechałem na Podlasie i mieszkałem tam. Sam. W ciszy. (…) Mieszkam w Warszawie tylko przez związek. Marzę czasem, żeby mieć spokój – mówił w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim.

Kossakowski wynajął chatę w lesie w województwie podlaskim. Nie ukrywał, że to właśnie tam znalazł wytchnienie od zgiełku. Podróżnik wyznał, że na Podlasiu czuje się najlepiej. Jego chatka pozbawiona jest luksusów. Dziennikarz nie ma tam prądu ani bieżącej wody.

- Są jeszcze w naszym kraju miejsca, gdzie tętni prastara magia – pisał na Instagramie.

- Za każdym z nas kryje się jakaś historia. Moja została napisana przez doświadczenia, decyzje, jakie podejmowałem, stojąc naprzeciw wyzwaniom i tęsknotą za życiem w zgodzie z naturą.

Miał nadzieję, że tym razem się uda. Niestety...

Przemek Kossakowski znany jest ze swoich oryginalnych programów, w których obnażał prawdziwą naturę ludzi i niejednokrotnie przekraczał własne granice. W serii "Kossakowski. Wtajemniczenie" dziennikarz przedstawiał widzom życie plemion i ich rytuały. W serii "Kossakowski. Szósty zmysł" spotykał się ze znachorami z całej Europy. Natomiast w programie "Down the road. Zespół w trasie", grupa osób z zespołem Downa przełamuje stereotypy na własny temat.

Przemek Kossakowski był już wcześniej żonaty. Gdy zdecydował się na ślub z Martyną Wojciechowską, miał nadzieję, że tym razem się uda. Okazało się jednak, że poczucie wewnętrznej wolności jest nie do okiełznania.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta