GwiazdyPrzemysław Kossakowski o trudnej przeszłości. Wspomina bolesne rozstanie

Przemysław Kossakowski o trudnej przeszłości. Wspomina bolesne rozstanie

Przemysław Kossakowski o trudnej przeszłości. Wspomina bolesne rozstanie
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Paulina Brzozowska
19.09.2019 16:55, aktualizacja: 19.09.2019 18:42

Przemysław Kossakowski od kilkunastu miesięcy jest w szczęśliwym związku z Martyną Wojciechowską. Znany podróżnik nie zawsze miał jednak szczęście w miłości. W ostatnim wywiadzie wspomina bolesne rozstanie z przeszłości.

Przemysław Kossakowski - rozwód

Podróżnik w rozmowie z dziennikarzem "Plejady", Michałem Misiorkiem opowiedział o swojej bolesnej przeszłości. Kossakowski ma za sobą jedno nieudane małżeństwo, które zakończyło się trudnym rozwodem.

- Zbliżałem się do czterdziestki, rozwiodłem się, moje życie prywatne było totalnie zrujnowane, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy i nie widziałem żadnych perspektyw na przyszłość. Psychicznie było to dość dewastujące. I w tym momencie dostałem dziwaczną propozycję, bo dla mnie wtedy to był jakiś szczyt dziwaczności, żeby zaangażować się w pracę nad tworzeniem kanału telewizyjnego - wspomina dziennikarz.

Kossakowski dodał również, że start w mediach był dla niego wyjątkowo trudnym wyzwaniem. - Nigdy nie miałem ambicji związanych z mediami. Byłem ostatnią osobą, która chciała mieć coś wspólnego z show-biznesem. Nie znałem też nikogo z tego świata, poza jedną osobą, którą poznałem kilka lat wcześniej. I to właśnie ona, czyli Lidka Kazen, złożyła mi taką propozycję. Lidka jest dzisiaj moją szefową. Takie historie się przecież nie zdarzają! Wszedłem w to i jestem w tym już siedem lat - dodał podróżnik.

Przemysław Kossakowski - kariera

Przygotował program dla powstającej telewizji TTV i od 2012 roku został zatrudniony jako prowadzący nietuzinkowe programy w tej stacji. Obecnie możemy go oglądać w programie "Kossakowski. Wtajemniczenie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Martyna Wojciechowska zapewnia: "Mam mocny kręgosłup moralny, nikogo nie udaję"

Źródło artykułu:WP Kobieta