ycipk-26z49u

Przyłóż palec do lustra w toalecie. Dowiesz się, czy ktoś cię podgląda

Wystarczy chwila, żeby dowiedzieć się, czy nie jesteśmy obserwowane w przebieralni lub łazience. Jedyne, co trzeba zrobić, to przyłożyć do lustra czubek palca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prosty test może cię uratować
Prosty test może cię uratować (WP.PL)
ycipk-26z49u

Nic nie jest w stanie usprawiedliwić podglądactwa bez naszej wiedzy. Okazuje się, że nawet zwykłe lustro w przebieralni lub szatni może być schronieniem dla naszych "ukrytych wielbicieli". Wystarczy jednak prosta sztuczka, żeby sprawdzić, czy jesteśmy w pomieszczeniu same, czy ktoś nas podgląda.

Do lustra przykładamy czubek palca. Jeśli między nim a odbiciem jest przerwa, lustro jest w porządku i nie mamy się czego bać.

ycipk-26z49u

Jeśli jednak czubek naszego palca bezpośrednio styka się z czubkiem palca odbitego, to znak, że lustro jest przezroczyste i ktoś może (ale nie musi) za nim stać. Lepiej wtedy uważać, by nie paść ofiarą podglądacza.

Pamiętajmy też, żeby zawsze sprawdzać przymierzalnię pod kątem dziwnych wieszaków i innych akcesoriów, które mogą mieć w sobie kamerę. Jeśli tylko zauważymy coś podejrzanego, nie bójmy się zgłosić wątpliwości do obsługi lub ochrony.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Patrzysz w lustro i widzisz same wady? Tak zaczyna się poważna choroba

ycipk-26z49u
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-26z49u

ycipk-26z49u
ycipk-26z49u