Blisko ludziW wieszakach w damskich łazienkach były kamerki! Zdradził je jeden szczegół

W wieszakach w damskich łazienkach były kamerki! Zdradził je jeden szczegół

W wieszakach w damskich łazienkach były kamerki! Zdradził je jeden szczegół
Źródło zdjęć: © 123RF.COM
Lidia Pustelnik
23.06.2017 17:33, aktualizacja: 23.06.2017 21:33

Która z nas w łazience czy przebieralni zwraca uwagę na to, jak wyglądają znajdujące się tam wieszaki? A może powinnyśmy - jedna z Amerykanek odkryła właśnie, że w całkiem niewinnie wyglądających wieszakach ukryte były kamerki. Zdradził je malutki szczegół.

Detektywi z Florydy zajmują się trzema różnymi zgłoszeniami o umieszczeniu ukrytych kamer w damskich toaletach. W wieszakach zamontowano popularny model miniaturowych kamerek, łatwo dostępnych w sklepach ze sprzętem elektronicznym, oferującym zabezpieczenia dla domu. Detektywi sprawdzają, czy urządzenia nie zostały zamontowane w innych publicznych toaletach. Policja z Florydy opublikowała też na Facebooku informację, jak wyglądają fałszywe wieszaki.

Policja uczula, żeby przed skorzystaniem z publicznej toalety czy przebieralni zwrócić uwagę na to, czy wszystko wygląda w niej normalnie. W fałszywych wieszakach widoczne są na przykład niewielkie otwory, których nie powinno tam być. Trzeba pamiętać, że kamerki nie muszą być zamontowane w wieszakach - to mogą być inne przedmioty codziennego użytku.

Opisywany przypadek miał miejsce w Stanach Zjednoczonych, ale wystarczy minuta na popularnej platformie sprzedażowej, by przekonać się, jak łatwo i za stosunkowo niską cenę (około stu złotych) w Polsce można nabyć gotowy wieszak z zamontowaną w nim kamerką szpiegowską.

Zobaczcie też wideo "Niania w ukrytej kamerze"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także