ModaPrzymierzała swoją suknię ślubną. Ktoś wysłał jej zdjęcie do pana młodego

Przymierzała swoją suknię ślubną. Ktoś wysłał jej zdjęcie do pana młodego

Przymierzała swoją suknię ślubną. Ktoś wysłał jej zdjęcie do pana młodego
Źródło zdjęć: © Getty Images
Agata Porażka
25.09.2019 13:01, aktualizacja: 27.09.2019 07:07

Amber Merritt z Wielkiej Brytanii nie mogła wybrać spośród dwóch sukni ślubnych, więc postanowiła poszukać kogoś, kto jej doradzi. W międzyczasie jej zdjęcie w sukniach zostało wysłane z anonimowego konta do jej narzeczonego.

Amber Merritt zdążyła już kupić swoją wymarzoną suknię ślubną, gdy zobaczyła inną, którą zachwyciła się jeszcze bardziej. Przyszła panna młoda nie wiedziała, którą wybrać, więc poprosiła o pomoc internautów. Nie chcą jednak, by jej narzeczony zobaczył zdjęcia, opublikowała je na zamkniętej grupie, do której on nie należy.

Jakie było jej zdziwienie, gdy okazało się, że anonimowa osoba z fałszywego konta przesłała przyszłemu panu młodemu zdjęcia kobiety w sukni, by zrujnować ślubną niespodziankę.

Pech przed ślubem

- Nie mogłam w to uwierzyć - cytuje słowa Merritt portal Metro. - Nie byłam w stanie sobie wyobrazić, że ktoś mógłby poświęcić swój czas, żeby zrobić coś takiego.

Na szczęście dla kobiety, kilka osób zdążyło ją ostrzec, a ona uprzedziła narzeczonego, żeby nie otwierał wiadomości od osób, których nie zna.

- Wierzę w to, że jeśli pan młody zobaczy sukienkę przed ślubem, to może to przynieść pecha, więc fakt, że ktoś to wysłał, naprawdę mnie zdenerwował - przyznała kobieta. - To tak, jakby ktoś zupełnie obcy życzył ci złego małżeństwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta