Trwa ładowanie...

Radosław Majdan zostanie ojcem. Jak dziś wygląda jego pierwsza żona, Sylwia Majdan?

Radosław Majdan ma 47 lat i właśnie ogłosił, że po raz pierwszy zostanie ojcem. Ani w małżeństwie z Dodą, ani z pierwszą żoną, Sylwią, nie pojawiły się dzieci. Jak dzis wygląda pierwsza żona sportowca, Sylwia Majdan?

Share
Radosław Majdan zostanie ojcem. Jak dziś wygląda jego pierwsza żona, Sylwia Majdan?
Źródło: East News
d4dbd71

Radosław Majdan po raz pierwszy wziął ślub w 1998 roku. Wtedy jego wybranką została Sylwia Koperkiewicz. Gdy para przysięgała sobie miłość i wierność aż po grób, Sylwia była świeżo upieczoną Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej. Ale nie tylko tym się zajmowała. Była też początkującą, ale już cenioną projektantką mody. Sprawdzamy, jak teraz wygląda była żona piłkarza i czym się zajmuje.

Sylwia Majdan – była żona Radosława Majdana

Sylwia Majdan prowadzi teraz swoje własne atelier mody w Szczecinie. Nie unika kontaktu ze swoim byłym mężem, wręcz przeciwnie. Kilka lat temu Radosław Majdan pojawił się na jednym z pokazów mody byłej żony, a nawet pozował z nią do kilku pamiątkowych zdjęć na ściance. Plotkowano wtedy, że może zagrozić związkowi gwiazdora z Małgorzatą Rozenek, ale jak się okazało – zupełnie niesłusznie.

Oprócz zmian w życiu zawodowym Sylwii, pojawiło się też sporo zmian w jej wyglądzie. Teraz jej włosy są nieco ciemniejsze, wybiera też inne stylizacje niż wcześniej. O jej życiu prywatnym nie wiemy zbyt wiele, oprócz tego, że jest mamą Vincentego. Chętnie chwali się zdjęciami z synem w mediach społecznościowych. Ciekawe, czy była żona Majdana złożyła już gratulacje dumnemu przyszłemu tacie.

Zobacz także: "Życzę ci, żebyś zdechła". Adwokat o najtrudniejszej sprawie w życiu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4dbd71

Podziel się opinią

Share
d4dbd71
d4dbd71