Blisko ludziRamówka TVN - wiosna 2020: Małgorzata Kożuchowska w białym garniturze. Wzrok przyciągał napis na marynarce

Ramówka TVN - wiosna 2020: Małgorzata Kożuchowska w białym garniturze. Wzrok przyciągał napis na marynarce

Ramówka TVN - wiosna 2020: Małgorzata Kożuchowska w białym garniturze. Wzrok przyciągał napis na marynarce
Źródło zdjęć: © ONS
25.02.2020 14:26

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na konferencji z okazji wiosennej ramówki TVN-u w białym garniturze. Wzrok przyciągają napisy na kieszeni marynarki. Wiele osób mogło pomyśleć, że wzięła przykład z Natalie Portman. Jej przesłanie było inne.

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak Dorota Szelągowska, postawiła na white total look. To jeden z gorętszych trendów w tym sezonie. Białe garnitury pasują idealnie do każdej okazji i w zależności od doboru dodatków mogą mieć różny wydźwięk. Kożuchowska wybrała model over-size. Garnitur zestawiła ze srebrnymi, przyciągającymi wzrok botkami. To dość kontrowersyjny model. Nieregularny obcas i odważny kolor sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie.

Małgorzata Kożuchowska – napisy na kieszeni marynarki

To nie stylizacja Kożuchowskiej najbardziej przyciąga wzrok, a czarne napisy znajdujące się na kieszeni marynarki. Z daleka, ten strój od razu przywodzi na myśl Natalie Portman, która na ceremonię wręczenia Oscarów wybrała sukienkę Diora, na którą zarzuciła pelerynę z wyszytymi nazwiskami reżyserek pominiętych w nominacjach do nagród Akademii.

Kożuchowska jednak nie wybrała tej marynarki na znak solidarności ani z kobietami, ani z Natalie Portman, a zwyczajnie chciała pochwalić się markowym ubraniem. Po przybliżeniu zdjęcia dokładnie widzimy, co jest tam napisane.: "Burberry Limited. London England" i adres oraz telefon do luksusowej firmy. Przesłanie tego nadruku jest jasne. Gdyby ktoś miał wątpliwości – Kożuchowską stać na garnitur Burberry. A wygląda w nim obłędnie.

Obraz
© ONS

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta