UrodaRed Lipstick Monster przeszła do historii. Jako pierwsza Polka ma milion subskrybentów

Red Lipstick Monster przeszła do historii. Jako pierwsza Polka ma milion subskrybentów

Red Lipstick Monster przeszła do historii. Jako pierwsza Polka ma milion subskrybentów
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Karolina Błaszkiewicz

29.06.2017 09:29, aktual.: 29.06.2017 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Milion osób chce wiedzieć, co robi Ewa Grzelakowska-Kostoglu, na YouTube znana jako Red Lipstkick Monster. Od kilku lat uczy Polki jak robić makijaż i dzięki temu zdobyła wielką popularność, również poza siecią. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu stała się pierwszą kobietą rodzimego YouTube'a z taką liczbą subskrybentów.

- Miałam świetny rok, robię to, co kocham, rozwijam się, żyję z tego, a wy piszecie mi, że moje materiały są dla was przydatne - zwraca się do fanów rozpromieniona Ewa. - Ttworzymy pierwszy kanał na polskim Youtube prowadzony przez kobietę z milionem subskrypcji i jest to historyczna chwila - podkreśla w okolicznościowym filmiku.

Vlogerka świętuje wielki sukces w nietypowy sposób. - Ten film chcę dedykować byciu wdzięcznym i pozytywnym emocjom. Ja dziękuję wam, a wy napiszcie w komentarzu, kto jest dla was ważny, dzięki komu się rozwijacie - zaczyna. - Każdy komentarz to złotówka ode mnie na Dom Dziecka w Elblągu, bo z Elbląga pochodzę - wyjaśnia, dodając, że liczy na 10 tys. postów od fanów. Piękny gest, trzeba przyznać, na który nie każdego byłoby stać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także