Trwa ładowanie...
d284q4c

Red Lipstick Monster przeszła do historii. Jako pierwsza Polka ma milion subskrybentów

Milion osób chce wiedzieć, co robi Ewa Grzelakowska-Kostoglu, na YouTube znana jako Red Lipstkick Monster. Od kilku lat uczy Polki jak robić makijaż i dzięki temu zdobyła wielką popularność, również poza siecią. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu stała się pierwszą kobietą rodzimego YouTube'a z taką liczbą subskrybentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Red Lipstick Monster przeszła do historii. Jako pierwsza Polka ma milion subskrybentów
(Facebook.com)
d284q4c

- Miałam świetny rok, robię to, co kocham, rozwijam się, żyję z tego, a wy piszecie mi, że moje materiały są dla was przydatne - zwraca się do fanów rozpromieniona Ewa. - Ttworzymy pierwszy kanał na polskim Youtube prowadzony przez kobietę z milionem subskrypcji i jest to historyczna chwila - podkreśla w okolicznościowym filmiku.

Vlogerka świętuje wielki sukces w nietypowy sposób. - Ten film chcę dedykować byciu wdzięcznym i pozytywnym emocjom. Ja dziękuję wam, a wy napiszcie w komentarzu, kto jest dla was ważny, dzięki komu się rozwijacie - zaczyna. - Każdy komentarz to złotówka ode mnie na Dom Dziecka w Elblągu, bo z Elbląga pochodzę - wyjaśnia, dodając, że liczy na 10 tys. postów od fanów. Piękny gest, trzeba przyznać, na który nie każdego byłoby stać.

Zobacz także: Red Lipstick Monster o swojej karierze

d284q4c

Podziel się opinią

Share

d284q4c

d284q4c