Trwa ładowanie...
d2fp9uf

Renata Kaczoruk publikuje filmy podczas jazdy samochodem. Przewozi psa na kolanach

Renata Kaczoruk zyskała sporą sławę po związku z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Obecnie modelkę obserwuje ponad sto tysięcy osób w mediach społecznościowych. Wielu z jej fanów bierze także z niej przykład. Dlatego powinna uważnie dzielić się swoim życiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaczoruk skończyła w tym roku 32 lata
Kaczoruk skończyła w tym roku 32 lata (Instagram.com, Fot: Renata Kaczoruk)
d2fp9uf

Kaczoruk opublikowała w swoich mediach społecznościowych film, na którym widać jak modelka kieruje samochodem, jednocześnie mając swojego psa na kolanach. Zwierzę leżało tuż pod kierownicą.

   Instagram.com
(Instagram.com, Fot: Renata Kaczoruk)
   Instagram.com
(Instagram.com, Fot: Renata Kaczoruk)

Choć polskie prawo nie określa jednoznacznie sposobu przewożenia psów, w artykule 63 znajdziemy zapis, iż każde zwierzę musi być transportowane w sposób bezpieczny. Przewożenie psa na kolanach podczas jazdy samochodem niestety nie gwarantuje mu tego bezpieczeństwa.

d2fp9uf

Zwierzęta do 10 kilogramów, jakim jest pies Kaczoruk, powinny być przewożone w specjalnych transporterach. Takie klatki należy następnie położyć na siedzeniu pasażera i unieruchomić pasami bezpieczeństwa, żeby zapewnić psu jak największą ochronę. Większe psy zaleca się przewozić w bagażniku lub na tylnych siedzeniach w samochodzie.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d2fp9uf

Podziel się opinią

Share
d2fp9uf
d2fp9uf