ycipk-38mjrk

Renata Kaczoruk publikuje filmy podczas jazdy samochodem. Przewozi psa na kolanach

Renata Kaczoruk zyskała sporą sławę po związku z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Obecnie modelkę obserwuje ponad sto tysięcy osób w mediach społecznościowych. Wielu z jej fanów bierze także z niej przykład. Dlatego powinna uważnie dzielić się swoim życiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaczoruk skończyła w tym roku 32 lata
Kaczoruk skończyła w tym roku 32 lata (Instagram.com, Fot: Renata Kaczoruk)
ycipk-38mjrk

Kaczoruk opublikowała w swoich mediach społecznościowych film, na którym widać jak modelka kieruje samochodem, jednocześnie mając swojego psa na kolanach. Zwierzę leżało tuż pod kierownicą.

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
ycipk-38mjrk

Choć polskie prawo nie określa jednoznacznie sposobu przewożenia psów, w artykule 63 znajdziemy zapis, iż każde zwierzę musi być transportowane w sposób bezpieczny. Przewożenie psa na kolanach podczas jazdy samochodem niestety nie gwarantuje mu tego bezpieczeństwa.

Zwierzęta do 10 kilogramów, jakim jest pies Kaczoruk, powinny być przewożone w specjalnych transporterach. Takie klatki należy następnie położyć na siedzeniu pasażera i unieruchomić pasami bezpieczeństwa, żeby zapewnić psu jak największą ochronę. Większe psy zaleca się przewozić w bagażniku lub na tylnych siedzeniach w samochodzie.

ycipk-38mjrk

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-38mjrk

ycipk-38mjrk
ycipk-38mjrk