ModaRobert Lewandowski w reklamie Giorgio Armaniego

Robert Lewandowski w reklamie Giorgio Armaniego

Robert Lewandowski w reklamie Giorgio Armaniego
Źródło zdjęć: © Youtube
Aleksandra Nagel
20.10.2015 09:55, aktualizacja: 18.11.2015 13:10

Giorgio Armani ubierze piłkarzy Bayernu Monachium – ta informacja pojawiła się w mediach modowych już prawie rok temu, ale dopiero teraz na oficjalny kanał Giorgio Armani trafiła reklama z udziałem chłopaków z bawarskiego klubu. Wśród piłkarskich gwiazd, które wystąpiły w reklamie Giorgio Armaniego, nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego. Jak prezentuje się nasz narodowy bohater?

Giorgio Armani ubierze piłkarzy Bayernu Monachium – ta informacja pojawiła się w mediach modowych już prawie rok temu, ale dopiero teraz na oficjalny kanał Giorgio Armani trafiła reklama z udziałem chłopaków z bawarskiego klubu. Wśród piłkarskich gwiazd, Robert Lewandowski. Jak prezentuje się nasz narodowy bohater?

Czarno-biały film reklamowy zrealizowano na terenie stadionu Bayernu Monachium, a w reklamie – oprócz wspomnianego Roberta Lewandowskiego – również: Thomas Muller, Xabi Alonso, Manuel Neuer.

Po kilku ujęciach architektury, wraz z filmową ekipą Giorgio Armaniego zaglądamy do piłkarskiej szatni, ale nie zobaczymy tam spoconych facetów w spodenkach, skarpetkach po kolana i korkach, ale w genialnie skrojonych przez mistrza mody garniturach. Tak oto gwiazdy boiska na tę jedną chwilę zamieniają się w Jamesa Bonda, a właściwie w pięciu James’ów Bondów!

Udział w reklamie Giorgio Armaniego to dla polskiego piłkarza wyróżnienie. Okazuje się, że Robert Lewandowski ma nie tylko talent do kopania, ale sprawdza się też w roli modela. Być może nie jest tak przystojny jak jego koledzy z klubu (oczywiście pojęcie względne), ale uśmiech ma najlepszy, zdecydowanie! Być może to początek jego przygody z czołową ligą projektantów...?

Warto dodać, że garnitury, w których zaprezentowały się gwiazdy Bayernu to nie tylko jednorazowe stylizacje na potrzeby reklamy. Giorgio Armani, który wcześniej współpracował z London’s Chelsea FC, podpisał kontrakt z Bayernem Monachium na trzy lata. Tym samym piłkarze i cały zespół trenersko-menadżerski na oficjalnych wydarzeniach i imprezach mają obowiązek występować w garniturach włoskiego projektanta do końca 2017 roku.

Piłkarskie uniformy pochodzą z linii „Made to Measure” i składają się m.in. z wełniano-kaszmirowej marynarki w kolorze granatu, dwurzędowej kurtki, kamizelki, spodni oraz białej koszuli. W zestawie znalazło się również miejsce na czerwony sweter i czerwony krawat. Kolor nieprzypadkowy, bo nawiązuje do barw klubu.

W zestawie od Giorgio Armaniego piłkarze otrzymali również eleganckie, sznurowane buty oraz czekoladowy prochowiec. Włoski projektant nie zapomniał o dodatkach – okularach przeciwsłonecznych, torbach podróżnych czy podręcznym plecaku.

-* Jesteśmy z tego dumni –* komentował w ubiegłym roku prezes Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge, tuż po podpisaniu trzyletniego kontraktu z Giorgio Armanim. – To wspaniałe, że klub będzie miał stroje zaprojektowane przez maestro świata mody –dodał.

Skoro wszyscy będą mieli takie same garnitury i dodatki, czy jest szansa, aby piłkarze podmienili coś sobie w szatni? Giorgio Armani zadbał i o takie szczegóły. Każdy element zestawu będzie posiadał indywidualne inicjały!

POLECAMY:

http://kobieta.wp.pl/robert-lewandowski-w-reklamie-giorgio-armaniego-5982772079510145a