Blisko ludziRosjanin poparł Ukrainę. Słowa jego matki łamią serce

Rosjanin poparł Ukrainę. Słowa jego matki łamią serce

Rosjanin wsparł Ukrainę. Pokazał wiadomości od matki
Rosjanin wsparł Ukrainę. Pokazał wiadomości od matki
Źródło zdjęć: © Instagram | iam_jeanmichel

19.04.2022 13:42, aktual.: 19.04.2022 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rosyjski model i aktor opowiedział fanom na Instagramie smutną historię. Jean-Michel Szczerbak stracił kontakt ze swoją rodzicielką po tym, jak wsparł Ukrainę. Kobieta użyła w wysyłanych do niego wiadomościach dosadnych słów.

30-letni Jean-Michel Szczerbak oficjalnie stanął po stronie Ukrainy. Model wyjawił instagramowym obserwatorom, że ta decyzja spowodowała, że jego matka zerwała z nim kontakt. To straszne, jakimi słowami posłużyła się kobieta w stosunku do własnego dziecka.

Matka wyrzekła się syna. "W mojej rodzinie nie będzie zdrajców"

Jean-Michel opowiedział na Instagramie o tym, w jaki sposób odniosła się do jego czynów matka. Rosjanka stwierdziła, że na ten moment nie ma już syna. Szczerbak posiada przyjaciół, którzy pochodzą z Ukrainy. Od rozpoczęcia wojny za pośrednictwem social mediów informował o tym, co naprawdę dzieje się w kraju, który został zaatakowany przez Rosjan. Nie spodziewał się, że tak bliska mu osoba zareaguje w ten sposób.

- Wysłała mi wiadomość na Facebooku, że jestem zdrajcą i że dokonałem wyboru - mówił 30-latek dla agencji Reutera.

Później Szczerbak zdecydował się na rozmowę z niemiecką stacją CNN. Wyznał, że osoby, które mieszkają na peryferiach Rosji, nie mają dostępu do rzetelnych informacji. Oglądają i słuchają jedynie kremlowskich propagandowych wiadomości.

Przed opuszczeniem domu chciał pogodzić się z matką

30-latek ostatecznie podjął decyzję o opuszczeniu Moskwy. Nie chciał wyjeżdżać z kraju bez pogodzenia się z matką. Zostawił kobiecie pieniądze oraz list. Rosjanka szybko mu odpowiedziała, tym samym rozrywając mu serce.

"Nie wysyłaj niczego, bo po prostu odeślę to z powrotem. Nie komunikuję się z rusofobami i zdrajcami ojczyzny. Szczerze życzę ci, abyś oddał swój rosyjski paszport i opuścił ten kraj w dowolnym kierunku. Nie jesteś już moim synem. W mojej rodzinie nie będzie zdrajców" - napisała matka Szczerbaka.

Jean-Michel podkreślił, że nigdy nie potraktowałby tak swoich dzieci. Wciąż liczy na to, że matka się do niego odezwie. Z całą pewnością 30-latek mocno przeżywa tę sytuację.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także