Trwa ładowanie...
d2x7s90

Rówieśnicy wytykali ją palcami. Nastolatce pomógł fitness i modlitwa

– Byłam uzależniona od narkotyków i imprezowałam co noc – mówi Meghan Gilbert. Dla studentki do niedawna codziennością były też obraźliwe komentarze na temat jej wyglądu. Wszystko się zmieniło, kiedy podjęła szaloną decyzję – zostanie gwiazdą fitness.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan nie przypomina zrozpaczonej dziewczyny, którą była kilka lat temu.
Meghan nie przypomina zrozpaczonej dziewczyny, którą była kilka lat temu. (Instagram.com)
d2x7s90

By zrealizować swój plan, Meghan musiała nie tylko całkowicie zmienić swoją dietę i poznać zalety ćwiczeń fizycznych. Wyjście z uzależnienia było jedną z najtrudniejszych, o ile nie najtrudniejszą rzeczą w jej życiu. Przestała chodzić na imprezy, musiała zmienić towarzystwo, w jakim się obracała. Od dwóch lat jest "czysta".

Aż trudno uwierzyć, że uśmiechnięta dziewczyna, która dziś inspiruje i zachęca na Instagramie inne osoby, by wzięły sprawy w swoje ręce, była kiedyś narkomanką. Problemy Meghan rozpoczęły się, gdy chodziła do szkoły. W okresie dorastania zaczęła cierpieć na zaburzenia odżywiania, w związku z czym bardzo przytyła. W wieku zaledwie kilkunastu lat ważyła 90 kilogramów.

Z powodu nadwagi inne dzieci się z niej wyśmiewały i odsunęły ją od siebie. Meghan czuła się samotna, niechciana i nieatrakcyjna. Jej poczucie własnej wartości w zasadzie nie istniało. Jako 14-latka zaczęła brać narkotyki - pozwalały jej zapomnieć o smutku i bólu, którego doświadczała na co dzień.

d2x7s90

W obszernym poście na Instagramie dziewczyna wyjaśnia, że pewnego dnia wzięła o jedną tabletkę za dużo. Kiedy się ocknęła po przedawkowaniu, spojrzała na jeden z jej tatuaży. Był to napis: "krocz wierząc, nie widząc". Meghan poczuła, że jej jedyna nadzieja w religii. Jednak zmiana w jej życiu nie polegała jedynie na modlitwie. Dziewczyna całkowicie zmieniła swoje życie. Dziś regularnie ćwiczy, zdrowo się odżywia i jest modelką fitness.

Meghan ma dopiero 21 lat i masę doświadczeń, które nigdy nie powinny stać się jej udziałem. W porę udało jej się odwrócić los – teraz ma przed sobą jasną przyszłość. Codzienne sukcesy dziewczyny śledzi ponad 65 tys. osób.

Zobacz też: Chodakowska: Widzę po statystykach, że Polki mobilizują się jesienią do ćwiczeń

d2x7s90

Podziel się opinią

Share

d2x7s90

d2x7s90