Trwa ładowanie...
d3e4c3w

Rozenek-Majdan poczuła wiosnę. "Piękna jak zawsze"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie dokumentuje swoje życie zawodowe i prywatne. Często zamieszcza zdjęcia z dziećmi i ze swoim mężem – Radkiem Majdanem. Właśnie pochwaliła się wiosenną fotografią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozenek-Majdan poczuła wiosnę. "Piękna jak zawsze"
(Instagram.com)
d3e4c3w

Celebrytka jak zwykle prezentuje się nienagannie, choć tym razem postawiła na sportowy luz. Ma na sobie jasną koszulę z wyhaftowanym kwiatowym motywem. Jej włosy są rozpuszczone, a makijaż naturalny, co tylko dodaje jej dziewczęcego uroku. Trzeba przyznać, że wygląda jak nastolatka.

"Piękna jak zawsze", "Pani wiosna" – tak jej fani komentują to zdjęcie.

W niedawnym wywiadzie dla serwisu WP Kobieta Rozenek-Majdan mówiła o tym, jak ważne są wiosenne porządki.

d3e4c3w

- Pochodzę z bardzo tradycyjnej rodziny, a moja mama była typową „Perfekcyjną panią domu”. Mój tata pracował, a mama była w domu. Babcie też były gospodyniami domowymi. Doskonale pamiętam ten moment przełomu, kiedy się na oścież otwierało okna, myło je, szorowało każdy kąt. To wypucowanie każdej, nawet najmniejszej rzeczy dawało poczucie czegoś nowego, świeżego. Takie wiosenne porządki są bardzo ważne, bo są zapowiedzią świąt, przygotowują nas na coś ważnego – powiedziała. - Ciągle przestawiam kwiaty, sadzę nowe, wyciągam stare - dodała.

Instagram.com

Małgorzata Rozenek-Majdan: Jestem aktywną feministką

d3e4c3w

Podziel się opinią

Share

d3e4c3w

d3e4c3w