Blisko ludziAdam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli razem pięć lat. Teraz los znów ich połączył

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli razem pięć lat. Teraz los znów ich połączył

Zdrójkowski i Gąsiewska nie bali się okazywania publicznie uczuć
Zdrójkowski i Gąsiewska nie bali się okazywania publicznie uczuć
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

05.04.2022 17:49, aktual.: 05.04.2022 20:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adam Zdrojkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie "Rodziny zastępczej", ale zaiskrzyło między nimi podczas kręcenia innego popularnego serialu "Rodzinka.pl". Ich związek trwał 5 lat i wydawać by się mogło, że byli idealnie dobrani. Wiadomość o ich rozstaniu zelektryzowała fanów. Teraz los znów ich do siebie zbliżył.

Adam Zdrojkowski zaskarbił sobie fanów jako Kuba Boski w serialu "Rodzinka.pl". Grał tam zabawnego i niesfornego syna Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka. Przystojny aktor podobał się również nastolatkom, ale jego serce skradła Wiktoria Gąsiewska. Gdy zostali parą, szybko stali się popularni i lubiani. Tworzyli udany związek aż do 2021 roku. W okolicach grudnia media obiegła wiadomość, że młodzi artyści powiedzieli sobie, że między nimi koniec.

Zdrada?

W mediach można było przeczytać o wielu możliwych powodach końca tej relacji. Jednym z nich był rzekomy romans Gąsiewskiej z Jakubem Lipowskim, tancerzem z "Tańca z gwiazdami". Mężczyzna był jej partnerem w programie. Po zakończeniu 25. edycji pojawili się razem na imprezie po finałowym odcinku. Prasa donosiła, że nie szczędzili sobie czułości. Choć aktorka nie odniosła się bezpośrednio do plotek, wydała oświadczenie. Napisała, że rozstanie z Adamem Zdrojewskim to fakt.

Aktor długo nie mógł się pozbierać po rozstaniu. W jednym z wywiadów przyznał jednak, że razem z byłą partnerką darzą się szacunkiem, ale nie interesują się swoim życiem prywatnym. "Mamy wspólne projekty i kontakt między nami jest. Jesteśmy znajomymi, a temat rozstania jest już dawno zamknięty" – komentował.

Wspólna praca

Teraz ponownie będą blisko siebie, bo właśnie rozpoczęli prace nad nową produkcją. Zagrają w filmie "Święta inaczej", którego reżyserem jest Patrick Yoka. Na ekranie zobaczymy gwiazdy takie, jak: Daria Widawska, Wiktoria Kruszczyńska, Karol Dziuba i Oscar Wojciechowski.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także