Rozstali się w 2022 roku. Te związki należą już do przeszłości

Rozstali się w 2022 roku. Te związki należą już do przeszłości

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się w 2022 roku
Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się w 2022 roku
Źródło zdjęć: © AKPA
29.12.2022 16:42, aktualizacja: 30.12.2022 15:53

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Antek Królikowski i Joanna Opozda a także Shakira i Gerard Pique to tylko część znanych par, które w tym roku zdecydowały o zakończeniu swoich związków. Oto najgłośniejsze rozstania 2022 roku.

Grudzień to zwykle miesiąc podsumowań i kreślenia planów na kolejne lata. Dla wielu osób, także w polskim show-biznesie, mijający właśnie miesiąc okazał się być czasem podejmowania ważnych decyzji o definitywnym zakończeniu związku.

Część znanych par rozstała się w zgodzie, unikając publicznego komentowania sprawy, w niektórych przypadkach emocje wzięły górę, a niektóre rozpoczęły sądowe batalie o opiekę nad dziećmi. Przedstawiamy, które gwiazdy rozstały się w 2022 roku.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel © AKPA | AKPA

Niewątpliwie dla wielu osób informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela była sporym zaskoczeniem. Para w marcu wydała oświadczenie, w którym podziękowała sobie za wspólnie spędzone 17 lat i zapowiedziała, że nie będą publicznie komentować swojej decyzji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aktorka rzuciła się w wir pracy, nie odnosząc się już do sprawy. Nieco bardziej wylewny był tancerz, który w programie "Miasto kobiet" wyjawił, że żona poprosiła go jakiś czas temu o więcej wolności i – jak dodał - okazało się, że "ta wolność ma imię". Ostatecznie para rozwiodła się podczas jednej rozprawy i więcej starała się nie komentować rozstania ze względu na dobro swoich dzieci. Obecnie każde z nich układa sobie życie z nowymi partnerami.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski doczekali się wspólnej pociechy
Joanna Opozda i Antek Królikowski doczekali się wspólnej pociechy © AKPA

Ich związek od początku budził spore zainteresowanie, a szybki ślub niedługo po pierwszym rozstaniu wzbudził pewne kontrowersje. Para nie doczekała jednak nawet pierwszej rocznicy i rozstała się tuż przed narodzinami ich wspólnego syna.

Po pewnym czasie na jaw zaczęły wychodzić szczegóły rozstania, którego powodem była zdrada aktora z sąsiadką swojej żony. Królikowski zaangażował się w relacje z prawniczką Izabelą jeszcze w czasie, gdy Opozda była w ciąży. Po rozstaniu doszło do kilku publicznych przepychanek pomiędzy byłymi małżonkami oraz rodziną aktora. Od pewnego czasu każde z nich konsekwentnie milczy na ten temat.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke iPiotr Stramowski
Katarzyna Warnke iPiotr Stramowski© AKPA

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to kolejna aktorska para, która postanowiła zakończyć swój związek w mijającym roku. Para poznała się na planie filmu "Spirala", a po kilku latach związku doczekali się córeczki Helenki.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - napisali w październiku we wspólnym oświadczeniu. Od tego czasu aktor kilkukrotnie był widywany w towarzystwie tajemniczej blondynki.

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański
Maffashion i Sebastian Fabijański© AKPA

Relacja blogerki i aktora dla wielu osób była zaskoczeniem ze względu m.in. na tekst utworu jego autorstwa, w którym padają negatywne opinie m.in. o influencerkach. Mimo przeciwności, para doczekała się synka, zakupiła także wspólną nieruchomość, jednak - jak się okazało - ich relacja ostatecznie nie przetrwała.

Aktor zdecydował się na szczera rozmowę z Pudelkiem, w której opowiedział m.in. o kulisach rozstania i wątku związanym z Rafalalą, który pojawił się w tym samym czasie.

Shakira i Gerard Pique

Gerard Pique i Shakira
Gerard Pique i Shakira © Instagram | 3gerardpique, Shakira

Choć nigdy nie zdecydowali się na legalizację związku, przez lata uchodzili za świetnie dobraną parę. W 2022 roku piłkarz został przyłapany z inną kobietą, a na początku czerwca para oficjalnie potwierdziła rozstanie.

Od tego momentu rozpoczęła się ich sądowa batalia o opiekę nad dziećmi, ponieważ wokalistka chciałaby się przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych i zabrać ze sobą dziewięcioletniego Milana oraz siedmioletniego Sashę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta