Trwa ładowanie...
d28dh3x

Samantha Markle obwinia swoją siostrę Meghan Markle. Ma żal, że porzuciła królewskie życie

55-letnia Samantha Markle, która jest córką pana Markle'a z pierwszego małżeństwa, powiedziała, że decyzja o porzuceniu życia królewskiego i emigracja do Kanady została podjęta przez Meghan, a nie jej męża. "Rażące naruszenie obowiązku” - oznajmiła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
55-letnia Samantha Markle
55-letnia Samantha Markle (screen/dailymail.co.uk)
d28dh3x

W wywiadzie dla ITV Samantha Markle, mieszkająca na Florydzie, stwierdziła, że odejście ze stanowiska królewskiego po zaledwie 20 miesiącach małżeństwa było "rażącym naruszeniem obowiązku". Powiedziała również, że korespondencja do ojca Meghan była "niedorzeczna" i ostrzegła ją, że "prawda wyjdzie na jaw", jeśli sprawa trafi do Sądu Najwyższego.

Thomas, mieszkający w Meksyku, ojciec Meghan i Samanthy, może zostać zmuszony do złożenia zeznań przeciwko swojej córce księżnej w związku z listem, który przesłała mu z Pałacu Kensington.

Twierdził, że wysłał wiadomość do swojej córki, pisząc, że nie może pojawić się na jej ślubie z powodu operacji serca i otrzymał list, która wyglądała na pochodzącą od księcia Harry'ego. Ponoć ten napisał w nim, że spowodował krzywdę córce, ale nie zapytał o jego zdrowie.

d28dh3x

Zobacz także: Meghan Markle szczęśliwa i optymistycznie nastawiona do przyszłości. Judi James przeanalizowała jej mowę ciała

Samantha Markle o decyzji Meghan

Samantha Markle powiedziała, że to jej przyrodnia siostra, a nie Harry, podjął ostateczną decyzję o przeprowadzce. "Z mojego punktu widzenia czuję, że Meghan na początku podobały się wystąpienia publiczne, a także fotografie jej rozwianych włosów"- oznajmiła w telewizji. "Jednak, gdy państwo, zaczęło krytykować jej zachowanie i wydatki, zmieniła zadanie. Zaczęła unikać odpowiedzialności i wolała uciec do Kanady" - dodała.

Zobacz także: Meghan Markle na skraju załamania. To było powodem skandalicznej decyzji

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d28dh3x

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d28dh3x

d28dh3x
d28dh3x