Blisko ludziSchudła 50 kilogramów bez żadnych ćwiczeń. Wyeliminowała z diety dwie rzeczy

Schudła 50 kilogramów bez żadnych ćwiczeń. Wyeliminowała z diety dwie rzeczy

Te zdjęcia Elise oddziela kilkanaście miesięcy
Te zdjęcia Elise oddziela kilkanaście miesięcy
Źródło zdjęć: © Instagram | elise4495

17.11.2021 09:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elise Dunstan w wieku 22 lat ważyła 134 kilogramy. Nadwaga spowodowała, że młoda kobieta miała problemy ze stawami i podwyższony cholesterol. Kiedy usłyszała zdanie lekarzy, wiedziała, że musi zacząć działać.

Elise Dunstan przez wiele lat niezbyt przejmowała się nadprogramowymi kilogramami. Dopiero, kiedy specjalista powiedział jej, że jeśli nie schudnie, nie będzie mogła mieć dzieci, zmobilizowała się, aby zacząć działać w kierunku poprawy stanu zdrowia.

Waga młodej kobiety wskazywała ponad 130 kilogramów

Słowa lekarza obudziły Elise, która postanowiła zrobić wszystko, aby w przyszłości móc zostać mamą. Dunstan nie była jednak gotowa, aby zacząć uprawiać jakikolwiek sport, dlatego zaczęła od wprowadzenia zmian w codziennym jadłospisie. Dawniej jej menu nie wyglądało najlepiej.

- Zdarzało mi się podjadać czekoladę, ciasto i lody, czasem częściej niż dwa razy dziennie. Nigdy nie potrafiłam zjeść kilku kawałków czekolady, zawsze zjadałam całą tabliczkę naraz - wspomina Elise w udzielanym dla portalu Story Trender wywiadzie.

Przemiana Elise była możliwa, dzięki prostym zmianom
Przemiana Elise była możliwa, dzięki prostym zmianom © Instagram | elise4495

To właśnie od wyłączenia słodyczy oraz przetworzonej żywności z diety rozpoczęła się przemiana Dustan. W odstawkę poszły też wszelkie słodkie, kolorowe i gazowane napoje. Okazało się, że na początek było to najlepsze wyjście z możliwych. W przeciągu dziesięciu miesięcy, dzięki wykluczeniu słodyczy oraz fast-foodów, przy jednoczesnym zmniejszeniu porcji posiłków, Elise zrzuciła aż 50 kilogramów.

Po roku do harmonogramu Elise dołączyły treningi

Wyjściowa kondycja kobiety nie była zbyt dobra, dlatego początkowo skupiła się na coraz dłuższych spacerach, aby powoli przyzwyczajać organizm do ruchu. Stopniowo, kiedy czuła się już pewniej, zaczęła biegać na krótkie odcinki. Wcześniej nawet nie myślała o joggingu - wszystko ze względu na to, że bardzo łatwo mogła przeciążyć stawy, z którymi i tak miała problemy.

Elise nigdy nie przeszło przez myśl, że polubi bieganie
Elise nigdy nie przeszło przez myśl, że polubi bieganie © Instagram | elise4495

Australijka zaczęła prowadzić motywującego Instagrama, który stanowił motywację zarówno dla niej, jak i dla wielu innych kobiet, które natrafiły na jej konto.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są tutaj.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także