Blisko ludziŚcięła włosy podczas wesela. Panna młoda chciała zrobić niespodziankę ukochanemu

Ścięła włosy podczas wesela. Panna młoda chciała zrobić niespodziankę ukochanemu

Mąż był zachwycony efektem
Mąż był zachwycony efektem

24.11.2021 20:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na TikToku furorę robi nagranie kobiety o imieniu Vora, która przez ostatnie 14 lat zapuszczała włosy i w dniu swojego ślubu postanowiła drastycznie je skrócić. Reakcja męża jest bezcenna.

Ślub to dzień, w którym zazwyczaj każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo i jak najpiękniej. Vora, która na TikToku widnieje jako "vora.quinn" przeszła prawdziwą metamorfozę.

Kobieta ma kruczoczarne włosy i od dziecka marzyła, aby były jak najdłuższe. Ostatni raz podcięła je w 2007 roku. Tuż przed weselem czuła, że już czas na zmiany w wyglądzie, ale postanowiła, że wykorzysta decyzję do zrobienia niespodzianki ukochanemu i zaskoczy swoich gości weselnych.

Dziewczyna w trakcie wesela wyszła do pobliskiego salonu fryzjerskiego pod pretekstem poprawienia fryzury przed sesją ślubną. Tak naprawdę poszła ściąć kilkadziesiąt centymetrów swoich włosów. Na nagraniu widać, jak duże emocje towarzyszyły jej w tamtym momencie.

Jeszcze bardziej zaskoczony był mąż Vory. Mężczyzna wyszedł z sali i na widok żony z krótkimi włosami, dosłownie zastygł na chwilę w bezruchu. "O mój Boże, wyglądasz wspaniale! Kiedy zdecydowałaś się to zrobić?" - dopytywał zaskoczony.

Słowiańska tradycja

Vora prawdopodobnie nie zdawała sobie sprawy, że postąpiła tak, jak w przeszłości wiele kobiet, zwłaszcza z terenów wschodniej Europy. Dawniej w trakcie oczepin panna młoda była odprowadzana do drugiej izby i tam "żegnała się" z dotychczasowym życiem. Kobiety ścinały jej warkocz, zdejmowano wianek i nakładano na głowę specjalny biały czepek.

Czepiec najczęściej był podarunkiem od matki chrzestnej. Nakładany na głowę w dniu ślubu i naznaczony znakiem krzyża, stawał się atrybutem małżeństwa.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)