Trwa ładowanie...

Selma Blair ma stwardnienie rozsiane. Musiała rozstać się z synem

Selma Blair od kilku miesięcy wie, że choruje na stwardnienie rozsiane. Choroba niszczyła ją w ukryciu dużo dłużej. Dziś coraz bardziej postępuje. Aktorka rozstała się z synem, by o siebie zawalczyć.

Share
Selma Blair ma stwardnienie rozsiane. Musiała rozstać się z synem
Źródło: Getty Images
d2xy1j6
Selma Blair – stwardnienie rozsiane

#

Amerykańska gwiazda dzielnie stawia czoła chorobie, na którą nie ma lekarstwa. Można opóźnić lub spowolnić jej rozwój czy złagodzić objawy.

d2xy1j6

Selma Blair, wcześniej niezwykle aktywna, ma problemy z chodzeniem i mową. Ostatnio zaczęła jeździć na specjalnym, dostosowanym do jej potrzeb, rowerze. Ale to wyraźnie za mało.

Aktorka przyznała właśnie, że opuściła dom i dziecko, syna Arthura. Jest z nią bowiem coraz gorzej. Dopiero co skarżyła się na uciążliwe, nieustające bóle pleców czy szyi. Teraz prawdopodobnie zajęli się nią specjaliści.

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

Selma Blair walczy o zdrowie

#

Blair enigmatycznie poinformowała o swojej obecnej sytuacji. "Jestem tutaj. Nie jestem z moim synem. Przebywam w tym miejscu, żeby mi się polepszyło. Potrzebuję wierzyć w coś niepewnego. Dziwne. Liczę na dusze tego świata bardziej niż się spodziewałam. Dziękuję" – pisze 47-latka.

Z tajemniczego postu dowiadujemy się, że choroba dała aktorce szanse docenić "oddechy wokół". Stwierdza, że są jej niezbędne – zwłaszcza ten należący do jej syna Arthura. Od kilku lat wychowuje go sama. Na Instagramie widzimy, że trzyma jego zdjęcie. "Chcę, żeby ten chłopiec zobaczył, że robię rzeczy, o które bym się nie podejrzewała. Zrobię wszystko, co w mojej mocy" – czytamy.

Gwiazda wciąż ma nadzieję na wyzdrowienie. Nie zamierza się poddawać. W trudnych chwilach może liczyć na byłego partnera i ojca Arthura, który zaopiekował się nim na czas jej leczenia. Blair jakiś czas temu przyznała, że syn zapytał ją, czy umrze. Odpowiedziała mu, że nie i jak ujawniła, od tamtej pory chłopczyk traktuje ją tak jak wcześniej. Dla niego chce być sprawna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2xy1j6

Podziel się opinią

Share
d2xy1j6
d2xy1j6