Trwa ładowanie...
d2kwh03

Selma Blair ma stwardnienie rozsiane. Musiała rozstać się z synem

Selma Blair od kilku miesięcy wie, że choruje na stwardnienie rozsiane. Choroba niszczyła ją w ukryciu dużo dłużej. Dziś coraz bardziej postępuje. Aktorka rozstała się z synem, by o siebie zawalczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selma Blair z synkiem Arthurem
Selma Blair z synkiem Arthurem (Getty Images)
d2kwh03

Selma Blair – stwardnienie rozsiane

Amerykańska gwiazda dzielnie stawia czoła chorobie, na którą nie ma lekarstwa. Można opóźnić lub spowolnić jej rozwój czy złagodzić objawy.

d2kwh03

Selma Blair, wcześniej niezwykle aktywna, ma problemy z chodzeniem i mową. Ostatnio zaczęła jeździć na specjalnym, dostosowanym do jej potrzeb, rowerze. Ale to wyraźnie za mało.

Aktorka przyznała właśnie, że opuściła dom i dziecko, syna Arthura. Jest z nią bowiem coraz gorzej. Dopiero co skarżyła się na uciążliwe, nieustające bóle pleców czy szyi. Teraz prawdopodobnie zajęli się nią specjaliści.

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

Selma Blair walczy o zdrowie

Blair enigmatycznie poinformowała o swojej obecnej sytuacji. "Jestem tutaj. Nie jestem z moim synem. Przebywam w tym miejscu, żeby mi się polepszyło. Potrzebuję wierzyć w coś niepewnego. Dziwne. Liczę na dusze tego świata bardziej niż się spodziewałam. Dziękuję" – pisze 47-latka.

d2kwh03

Z tajemniczego postu dowiadujemy się, że choroba dała aktorce szanse docenić "oddechy wokół". Stwierdza, że są jej niezbędne – zwłaszcza ten należący do jej syna Arthura. Od kilku lat wychowuje go sama. Na Instagramie widzimy, że trzyma jego zdjęcie. "Chcę, żeby ten chłopiec zobaczył, że robię rzeczy, o które bym się nie podejrzewała. Zrobię wszystko, co w mojej mocy" – czytamy.

Gwiazda wciąż ma nadzieję na wyzdrowienie. Nie zamierza się poddawać. W trudnych chwilach może liczyć na byłego partnera i ojca Arthura, który zaopiekował się nim na czas jej leczenia. Blair jakiś czas temu przyznała, że syn zapytał ją, czy umrze. Odpowiedziała mu, że nie i jak ujawniła, od tamtej pory chłopczyk traktuje ją tak jak wcześniej. Dla niego chce być sprawna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2kwh03

Podziel się opinią

Share

d2kwh03

d2kwh03