ycipk-1bozq7

Selma Blair ma stwardnienie rozsiane. Musiała rozstać się z synem

Selma Blair od kilku miesięcy wie, że choruje na stwardnienie rozsiane. Choroba niszczyła ją w ukryciu dużo dłużej. Dziś coraz bardziej postępuje. Aktorka rozstała się z synem, by o siebie zawalczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selma Blair z synkiem Arthurem
Selma Blair z synkiem Arthurem (Getty Images)
ycipk-1bozq7

Selma Blair – stwardnienie rozsiane

Amerykańska gwiazda dzielnie stawia czoła chorobie, na którą nie ma lekarstwa. Można opóźnić lub spowolnić jej rozwój czy złagodzić objawy.

ycipk-1bozq7

Selma Blair, wcześniej niezwykle aktywna, ma problemy z chodzeniem i mową. Ostatnio zaczęła jeździć na specjalnym, dostosowanym do jej potrzeb, rowerze. Ale to wyraźnie za mało.

Aktorka przyznała właśnie, że opuściła dom i dziecko, syna Arthura. Jest z nią bowiem coraz gorzej. Dopiero co skarżyła się na uciążliwe, nieustające bóle pleców czy szyi. Teraz prawdopodobnie zajęli się nią specjaliści.

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

ycipk-1bozq7

Selma Blair walczy o zdrowie

Blair enigmatycznie poinformowała o swojej obecnej sytuacji. "Jestem tutaj. Nie jestem z moim synem. Przebywam w tym miejscu, żeby mi się polepszyło. Potrzebuję wierzyć w coś niepewnego. Dziwne. Liczę na dusze tego świata bardziej niż się spodziewałam. Dziękuję" – pisze 47-latka.

ycipk-1bozq7

Z tajemniczego postu dowiadujemy się, że choroba dała aktorce szanse docenić "oddechy wokół". Stwierdza, że są jej niezbędne – zwłaszcza ten należący do jej syna Arthura. Od kilku lat wychowuje go sama. Na Instagramie widzimy, że trzyma jego zdjęcie. "Chcę, żeby ten chłopiec zobaczył, że robię rzeczy, o które bym się nie podejrzewała. Zrobię wszystko, co w mojej mocy" – czytamy.

Gwiazda wciąż ma nadzieję na wyzdrowienie. Nie zamierza się poddawać. W trudnych chwilach może liczyć na byłego partnera i ojca Arthura, który zaopiekował się nim na czas jej leczenia. Blair jakiś czas temu przyznała, że syn zapytał ją, czy umrze. Odpowiedziała mu, że nie i jak ujawniła, od tamtej pory chłopczyk traktuje ją tak jak wcześniej. Dla niego chce być sprawna.

ycipk-1bozq7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bozq7

ycipk-1bozq7
ycipk-1bozq7