Seweryn groził jej sądem. Wulgarnie opisała jego życie łóżkowe

Seweryn groził jej sądem. Wulgarnie opisała jego życie łóżkowe

Dagmara Kaźmierska skomentowała nagłe odejście Gabriela Seweryna
Dagmara Kaźmierska skomentowała nagłe odejście Gabriela Seweryna
Źródło zdjęć: © AKPA | Telus
08.12.2023 07:59, aktualizacja: 08.12.2023 09:13

Nagła śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła światem polskiego show-biznesu. Głos w tej sprawie zabrała też koleżanka z programu "Królowe życia" Dagmara Kaźmierska. Odniosła się do swojego konfliktu z projektantem.

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada z powodu nagłego zatrzymania krążenia w głogowskim szpitalu. Trafił tam kilka godzin wcześniej z powodu bólu w klatce piersiowej i duszności. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 6 grudnia, a projektant spoczął na cmentarzu w swojej rodzinnej miejscowości.

W pogrzebie nie uczestniczyła Dagmara Kaźmierska, koleżanka Seweryna z programu "Królowe życia". - Ja nie mogę jeździć na każdy pogrzeb ludzi, których znam, bo musiałabym tylko po pogrzebach jeździć - powiedziała krótko reporterowi Pomponika. Nieco bardziej wylewna była w rozmowie z "Faktem".

Dagmara Kaźmierska o śmierci Gabriela Seweryna

"Królowa życia" przyznała, że odejście projektanta jest dla niej smutne, ponieważ nie była to dla niej obca osoba. Podkreśliła jednak, że nie chce za bardzo rozwijać tego tematu w mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Uszanujmy jego odejście. Niech on śpi w spokoju, bidny. Niech to ucichnie. Ja nie jestem za tym, żeby ludzie roztrząsali to w jakichkolwiek wywiadach. To jest temat bardzo ciężki dla jego najbliższych - mówiła w "Fakcie".

Odniosła się także do konfliktu pomiędzy nią a Sewerynem, do którego doszło po jego komentarzu nt. rzekomych bliskich relacji łączących Kaźmierską z reżyserem i producentem "Królowych życia". W odpowiedzi Kaźmierska sugerowała, że Rafał i Gabriel nie byli sobie wierni. Wulgarnie komentowała też ich życie intymne. Sugerowała, że mieli więcej partnerów seksualnych niż "wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla niej pracowały".

- Nie ma naszego przyzwolenie na takie zachowanie! Wyzwiska, wulgaryzmy, a na koniec zastraszanie! Mecenasi pracują nad pozwem. Będzie z grubej rury - przekazał Seweryn Pudelkowi.

Okazuje się jednak, że przed śmiercią zdążyli sobie wszystko wyjaśnić.

- Mieliśmy jakąś tam potyczkę słowną, ale wszystko się dobrze się skończyło. My się pogodziliśmy - podsumowała Kaźmierska.

Nagła śmierć projektanta

Okoliczności śmierci Gabriela Seweryna bada obecnie Prokuratura Okręgowa w Legnicy. Przeprowadzona sekcja zwłok nie dała jasnej odpowiedzi nt. przyczyn zgonu, dlatego zostały zlecone dodatkowe badania toksykologiczne. Na ich wyniki trzeba jednak poczekać.

Emocje wzbudził też udostępniony przez projektanta przed śmiercią filmik, na którym mówi o swoich dolegliwościach i sugeruje, że nie otrzymał pomocy od przybyłych na miejsce ratowników. Z kolei legnickie pogotowie ratunkowe w oficjalnym oświadczeniu podkreśliło, że jego pracownicy byli ofiarami agresji ze strony pacjenta i byli zmuszeni wezwać na miejsce policję. Ostatecznie Seweryn dotarł do szpitala taksówką.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (89)
Zobacz także