Trwa ładowanie...
d3p7ewt

Siostra George'a Michaela zmarła w Boże Narodzenie. Dokładnie 3 lata po śmierci brata

Siostra George'a Michaela zmarła w Boże Narodzenie, dokładnie 3 lata po śmierci swojego brata. Melanie i posenkarz mieli bardzo bliską relację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarła siostra George'a Michaela. Miała 55 lat
Zmarła siostra George'a Michaela. Miała 55 lat (Getty Images)
d3p7ewt

Ciało Melanie Panayiotou znalazła jej starsza siostra Yioda w jej mieszkaniu w Londynie, 25 grudnia. Melanie i jej brata łączyła szczególna więź. Zawsze czule się o nim wypowiadała.

Przed trzecią rocznicą śmierci artysty jego krewni poprosili, aby ludzie nadal robili dobre uczynki, mając go w pamięci. "Wiemy jak bardzo jego teksty mogą wesprzeć tych, którym jest ciężko, ale mogą też pomóc celebrować dobre czasy i dobre życie" – pisali.

d3p7ewt

George Michael został znaleziony martwy w swoim domu w Boże Narodzenie 2016 roku. Zmarł w wieku 53 lat. Późniejsza autopsja wskazała powiększone serce i stłuszczenie wątroby jako czynniki przyczyniające się do jego śmierci.

Ogromna część swojego majątku - 97,6 miliona funtów i posiadłość w północnym Londynie - pozostawił rodzeństwu, siostrom Melanie i Yiodzie.

Śmierć siostry George'a Michaela

Melanie z dumą opowiadała o swoim bracie w listopadzie, kiedy premierę miał inspirowany twórczością George'a Michaela film "Last Christmas". Powiedziała wtedy: "Mam nadzieję, że wszystkim spodoba się ten film. Jego muzyka jest idealnie wpleciona do tej zabawnej i przyjemnej opowieści o miłości". Wyznała wtedy również, że Michael uwielbiał Boże Narodzenie i był dumny z bycia gejem.

Zmarła Melanie Panayiotou Getty Images
Zmarła Melanie Panayiotou (Getty Images)

Melanie miała 55 lat. Przyczyna jej śmierci nie jest jeszcze znana.

d3p7ewt

Zobacz także: Ari Behn czuł się jak klaun. Mówił, że umrze samotnie

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3p7ewt

Podziel się opinią

Share
d3p7ewt
d3p7ewt