UrodaSkuteczne i szybkie kosmetyki, których potrzebuje nowoczesna kobieta. Poczujesz się piękna w kilka chwil

Skuteczne i szybkie kosmetyki, których potrzebuje nowoczesna kobieta. Poczujesz się piękna w kilka chwil

Skuteczne i szybkie kosmetyki, których potrzebuje nowoczesna kobieta. Poczujesz się piękna w kilka chwil
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
18.06.2018 12:58

Kosmetyki intensywnie odżywiające, o przyspieszonym działaniu lub o wzbogaconej formule stały się eliksirem piękności współczesnych czasów. Ich efektywne i szybkie działanie coraz częściej zaskakuje.

Nowoczesne kosmetyki – skuteczność i naturalne składniki

Codzienne trudności, środowisko i nasz nieidealny tryb życia sprawiają, że my i nasza skóra mamy większe potrzeby. Naprzeciw tym potrzebom wychodzą intensywnie działające, nowoczesne kosmetyki. Znane z reklam określenie "chirurdzy plastyczni nienawidzą tego kremu" staje się coraz bliższe prawdy.

Działaj delikatnie, ale skutecznie

Jeśli masz za sobą intensywnie spędzony czas lub ostatnio często przebywałaś na słońcu, warto zadziałać doraźni e i zastosować krem o bogatej formule, maskę lub zabieg pielęgnacyjny u kosmetyczki. Co innego, jeśli przez długi czas lekceważyłaś pielęgnację. Długofalowe, regularne stosowanie odpowiedniego kremu zadziała najskuteczniej. Nie należy lekceważyć codziennego nakładania kremu – latem koniecznie z filtrem.

Warte uwagi są produkty, których skład oparto na naturalnych składnikach. Takie preparaty lepiej współpracują z naszą skórą, dzięki czemu efekty są bardziej widoczne i trwalsze.

Obraz
© 123RF

Nakładasz i stajesz się piękniejsza

Cera potrzebuje nieco troski? Przed pójściem spać powinnaś zastosować krem na noc o intensywnym działaniu. O starannym demakijażu wiedza wszyscy, ale czy każdy docenia działanie odpowiednich kosmetyków na noc? Mają mnóstwo zalet. Po pierwsze: na noc nie nakładasz makijażu, więc bogaty w składniki odżywcze kosmetyk może spokojnie działać, kiedy ty śpisz. Po drugie: w nocy nie wystawiasz skóry twarzy na działanie słońca, zanieczyszczeń i innych szkodliwych czynników, co wspomaga działanie kremu. Po trzecie: stosując kremy i maski na noc, rano oszczędzasz nawet do kwadransa czas, zanim wchłonie się krem na dzień. Odpowiednio dobrany kosmetyk na noc sprawi, że obudzisz się z lepszą cerą.

Obraz
© 123RF

Stres, zmęczenie i worki pod oczami stają się niewidoczne

Wysokie tempo życia, nieustający stres i mało snu są widoczne na naszej twarzy, w szczególności w okolicach oczu. Skóra staje się ziemista, szara i brakuje jej promienności, szybciej pojawiają się kurze łapki, a oczy tracą blask. Właściwa pielęgnacja może skutecznie poprawić wygląd i zadbać o pielęgnację wrażliwych partii twarzy. Młodszy i wypoczęty wygląd zapewniają np. rollery i kremy pod oczy o działaniu napinającym. Krem pod oczy i kosmetyki, które intensywnie odżywiają skórę powiek, powinnaś stosować regularnie już przed 30 rokiem życia.

Obraz
© 123RF