ycipk-3bujr1

Śliczne kosmetyczki w promocyjnych cenach. Kobiecy niezbędnik

Nieważne, czy jedziemy na dłuższe wakacje, czy na weekend poza miastem. Kosmetyczka zawsze nam się przyda. Dzięki niej bezpiecznie możemy przewozić nasze urodowe niezbędniki, nie tylko do makijażu. Poniżej prezentujemy oryginalne modele w promocyjnych cenach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kosmetyczka jest niezbędna zwłaszcza w podróży
Kosmetyczka jest niezbędna zwłaszcza w podróży (iStock.com, Fot: Nastassia_Bas)
ycipk-3bujr1

Kosmetyczka – jej wybór ma znaczenie

Kosmetyczki mają nie tylko przechowywać cienie, mascary, pudry, podkłady, szczoteczki czy żele do twarzy. Muszą je również odpowiednio zabezpieczyć. Dlatego bardzo często wykonywane są z nieprzemakalnych materiałów, które dość łatwo jest czyścić czy nawet wyprać. Niektóre modele są elastyczne i z łatwością dopasowują się do pozostałych rzeczy w walizce, a inne mają dość sztywną konstrukcję (np. kuferki). Newralgicznym miejscem pozostaje najczęściej zamek. Warto więc zwracać uwagę, czy ma on dodatkowe, materiałowe obszycie.

ycipk-3bujr1

Oczywiście prócz egzemplarzy o dużych rozmiarach, które pomieszczą duże opakowania i butelki, np. szamponu czy żelu pod prysznic, można znaleźć też niewielkie modele, w których zwykle nosi się kosmetyki do makijażu, podpaski czy plastry. Często też oba rodzaje można kupić w jednym zestawie. Bardzo praktyczne, szczególnie w podróży, są modele z lusterkiem lub modele do zawieszenia z haczykiem.

Kosmetyczka może być zarówno kolorowa, jednolita i nieprześwitująca, jak i całkowicie transparentna. Posiadanie tej drugiej jest bardzo często wymagane podczas podróży samolotem, gdyż – jak wiemy – przewożenie rzeczy osobistych w tym przypadku jest objęte często restrykcyjnymi regułami. Przed podróżą warto sprawdzić szczegółowe zasady na stronie przewoźnika.

Jakie kosmetyczki wybraliśmy?

W naszym zestawieniu znalazły się kosmetyczki z ciekawym deseniem i o niecodziennym kształcie. Szczególnie wpadły nam w oko oryginalne modele z motywem flamingów oraz egzemplarz z uśmiechniętą Myszką Miki. Świetnym wyborem będzie też kobieca, pudroworóżowa kosmetyczka w kształcie muszli oraz modele z wyszywanymi napisami i kwiatami. Wszystkie egzemplarze zostały przecenione o 30, 40, 50, a nawet 70 proc. i kosztują teraz mniej niż 60 zł. Warto wybrać swój ulubiony typ.

ycipk-3bujr1
kosmetyczka unsplash.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3bujr1

ycipk-3bujr1
ycipk-3bujr1