Gwiazdy"Spodziewamy się dziecka". Joanna Opozda potwierdziła medialne doniesienia

"Spodziewamy się dziecka". Joanna Opozda potwierdziła medialne doniesienia

Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka
Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
30.09.2021 14:04

Joanna Opozda wreszcie oficjalnie potwierdziła medialne doniesienia. Plotki o jej ciąży krążą już od dłuższego czasu. Teraz sama zainteresowana postanowiła zabrać głos i przyznała, że wraz z Antkiem Królikowskim spodziewają się dziecka. Jednocześnie zaapelowała do fanów i mediów o uszanowanie ich prywatności w tym wyjątkowym czasie.

O jej ciąży mówiło się już od dawna

Można powiedzieć, że związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego należy do tych bardziej burzliwych. Para spotykała się przez około pół roku, po czym podała do publicznej wiadomości decyzję o rozstaniu. Jednak niedługo potem okazało się, że Opozda i Królikowski wrócili do siebie. W krótkim czasie zaręczyli się, o czym mówili oficjalnie w lipcu tego roku. Miesiąc później para stanęła już na ślubnym kobiercu. Decyzji o szybkich zaręczynach i ślubie towarzyszyły medialne plotki o ciąży aktorki, która miała być dla pary powodem do podjęcia takich kroków. 

Wyjawił to w rozmowie z "Pudelkiem" jeden z bliskich znajomych Opozdy i Królikowskiego. "Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc. Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie". 

Teraz Joanna Opozda postanowiła sama zabrać głos i napisała w relacji na swoim Instagramie obszerne oświadczenie w tej sprawie. 

"Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji". 

Królikowski zagroził teściowi sądem 

W tych słowach aktorka odnosi się do ostatniej sytuacji z udziałem jej ojca, który obecnie przebywa na Madagaskarze ze swoją 24-letnią partnerką, dla której miał porzucić matkę Joanny Opozdy. Teraz ogłosił, że jest w ciężkim stanie w związku z wypadkiem, a córka odmawia mu pomocy. Dodatkowo ojciec Opozdy na swoim Instagramie opublikował screenshota wiadomości od Antka Królikowskiego, w której broni swojej żony oraz ich nienarodzonego dziecka. W ten sposób teść aktora publicznie potwierdził, że para spodziewa się potomka. Królikowski zostawił pod tym postem komentarz, w którym napisał, że spotkają się w sądzie. 

Ponadto Joanna Opozda zaapelowała o uszanowanie prywatności jej rodziny.  

"W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy prosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego". 
Joanna Opozda wydała oświadczenie
Joanna Opozda wydała oświadczenie© Instagram.com
Joanna Opozda poinformowała, że wraz z Antkiem Królikowskim spodziewają się dziecka
Joanna Opozda poinformowała, że wraz z Antkiem Królikowskim spodziewają się dziecka© Instagram.com
Opozda prosi o poszanowanie prywatności jej rodziny
Opozda prosi o poszanowanie prywatności jej rodziny© Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl