Trwa ładowanie...
Ludzie

Sposób na podryw Kalibabki. Można stosować w warzywniaku

Kilka lat temu zbliżający się do sześćdziesiątki Kalibabka przypomniał o swoim istnieniu wykładem o uwodzeniu kobiet na blogu "Oświecony Kochanek”. Miał motto, które według niego, powinien znać każdy szanujący się facet, który pragnie zdobyć kobietę.
Share
Sposób na podryw Kalibabki. Można stosować w warzywniaku
Źródło: PAP
d14vms8

Poniższy fragment pochodzi z książki "PeeReL zza krat. Głośne sprawy sądowe z lat 1945-1989", autorstwa Heleny Kowalik, Wydawnictwo Naukowe PWN

Zachęcający do udziału – płatnego – w szkoleniu założyciel tej strony napisał, że podczas postępowania dowodowego w sprawie Kalibabki nie znaleziono ani jednej spośród przesłuchanych kobiet, które by świadczyły przeciwko podejrzanemu. Skłamał.

Sławny uwodziciel PRL na początku swej prelekcji uraczył kandydatów na "szczęśliwych mężczyzn, spędzających dużo czasu z pięknymi kobietami w łóżku”, jak reklamowano kurs, kawałkiem swojej poezji:
Tylko ślepy nie ma ochoty na kobiety
Bo ich nie widzi. Cóż niestety.
Jak się poruszą, jak prowokują. Tylko konsument wie jak smakują.

d14vms8

Następnie Kalibabka przedstawił swoje opatentowane Sposoby Podrywu. Oto one:
"Jesteś królem, królem życia i WSZYTKO CI się należy. Nie ma innej opcji. WSZYSTKIE KOBIETY świata są Twoje. One cię kochają, pragną, bo jesteś najpiękniejszy, najprzystojniejszy, najbogatszy, najważniejszy. Absolutnie. Nie ma innej opcji. Po prostu, bezgranicznie. I w pełni, w 100% na to zasługujesz. Gdy podchodzisz do nowej kobiety, to bez żadnego wahania. Masz abso-kur..a-lutną pewność, że ona będzie twoja, bo jesteś królem. Król się nie waha i nie boi podejścia do nieznajomej. Każdą kobietę możesz mieć, każdą można zdobyć. Bez żadnego wątpienia, to tylko kwestia czasu i znalezienia sposobu. Nikt nie może Ci w tym przeszkodzić. Nikt. Jak nie wejdziesz w ten sposób, to wejdziesz inaczej" - mówił.

Na koniec dodawał : "Rada założyciela strony dla kursanta: – Jeśli masz problem z moralnym aspektem Kalibabki, to znaczy, że to nie jest miejsce dla ciebie. Zmień forum na etyczno-religijne albo idź porozmawiać z księdzem.

Książka dostępna w Wydawnictwie Naukowym PWN

  wydawnictwo naukowe PWN
Źródło: wydawnictwo naukowe PWN
d14vms8

Podziel się opinią

Share
d14vms8
d14vms8