GwiazdyStramowski komentuje doniesienia o ciąży żony. Warnke od razu odpowiedziała

Stramowski komentuje doniesienia o ciąży żony. Warnke od razu odpowiedziała

Stramowski komentuje doniesienia o ciąży żony. Warnke od razu odpowiedziała
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Paulina Brzozowska
29.04.2019 13:47

Fani Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego zachwycili się wiadomością o rzekomej ciąży artystki. Temat podchwyciły niemal wszystkie plotkarskie media w Polsce, wywołując burzę. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

W poniedziałkowym wydaniu magazyny "Show" pojawił się wywiad, w którym Katarzyna Warnke miała przyznać, że jest w długo oczekiwanej ciąży i zamierza wziąć urlop od pracy w filmach.

Temat lotem błyskawicy rozprzestrzenił się w sieci, wywołując falę entuzjazmu gwiazdorskiej pary. Wygląda jednak na to, że ich radość była przedwczesna.

Katarzyna Warnke w komentarzy na swoim koncie na Instagramie opowiedziała jednej z fanek, że wiadomości o ciąży to "zupełna bzdura". My również zapytaliśmy aktorkę o potwierdzenie doniesień o jej błogosławionym stanie. W wiadomości wysłanej do naszej redakcji Warnke napisała: "Nie ma czego komentować".

Teraz do doniesień o ciąży odniósł się także Piotr Stramowski, mąż gwiazdy. Na Instagramie dodał wymowny komentarz. "Dlaczego ja nic o tym nie wiem?" - takimi słowami aktor zdementował plotki.

Katarzyna Warnke szybko odpowiedziała mu słowami: "Nie udzielałam żadnego wywiadu. Te informacje są wyssane z palca."

Obraz
© Instagram.com

Wygląda na to, że oboje małżonków jest równie zaskoczonych informacjami, które od rana publikowane są w sieci. A ponieważ para od dawna stara się dziecko, fałszywe informowanie publiki o ciąży może być dla nich szczególnie bolesne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta