ycipk-1lnf3c

Katarzyna Warnke dementuje plotki o ciąży. "Nie ma czego komentować"

"Kasia Warnke jest w ciąży" – informują od rana polskie media. Co na to sama zainteresowana? Warnke nie zamierza odnosić się do sprawy, bo, jak sama przyznała, nie ma czego komentować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke skomentowała plotki o ciąży
Katarzyna Warnke skomentowała plotki o ciąży (ONS.pl)
ycipk-1lnf3c

Katarzyna Warnke dementuje plotki o ciąży

W sieci krąży informacja, że aktorka Katarzyna Warnke i jej mąż Piotr Stramowski spodziewają się dziecka. Pierwszą osobą, z którą podzielili się tą informacją, miał być reżyser Patryk Vega. Lepiej jednak wstrzymać się z gratulacjami.

Warnke zamieściła na Instagramie zdjęcie dłoni swojego męża. Choć post nie był związany z "rewelacjami" o domniemanej ciąży, w komentarzach nie zabrakło gratulacji. Na życzenia zdrowia i siły aktorka odpowiedziała jednoznacznie: "To bzdury".

ycipk-1lnf3c

Skontaktowaliśmy się z Katarzyną Warnke w sprawie potwierdzenia – lub zdementowania – informacji o rzekomej ciąży. Aktorka odpowiedziała w wiadomości do redakcji WP Kobieta, że nie ma czego komentować.

Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, presja wywierana na kobiety w związku z zajściem w ciążę jest "niesmaczna". "Nie próbujmy wyreżyserować czyjegoś życia" – apelowała. Warto wziąć sobie jej słowa do serca i zamiast doszukiwać się powiększającego się brzuszka, skupić się na sobie.

Jeśli Warnke będzie w ciąży, prawdopodobnie poinformuje o tym fanów i media. Jeśli nie – to decyzja jej i jej męża. W końcu nie każdy chce lub – o czym niestety często zapominamy – nie każdy może mieć dzieci. Bycie osobą publiczną nie jest równoznaczne z dzieleniem się ze światem każdym szczegółem swojego życia prywatnego.

ycipk-1lnf3c

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1lnf3c