GwiazdyKatarzyna Warnke dementuje plotki o ciąży. "Nie ma czego komentować"

Katarzyna Warnke dementuje plotki o ciąży. "Nie ma czego komentować"

Katarzyna Warnke dementuje plotki o ciąży. "Nie ma czego komentować"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
29.04.2019 12:00

"Kasia Warnke jest w ciąży" – informują od rana polskie media. Co na to sama zainteresowana? Warnke nie zamierza odnosić się do sprawy, bo, jak sama przyznała, nie ma czego komentować.

Katarzyna Warnke dementuje plotki o ciąży

W sieci krąży informacja, że aktorka Katarzyna Warnke i jej mąż Piotr Stramowski spodziewają się dziecka. Pierwszą osobą, z którą podzielili się tą informacją, miał być reżyser Patryk Vega. Lepiej jednak wstrzymać się z gratulacjami.

Warnke zamieściła na Instagramie zdjęcie dłoni swojego męża. Choć post nie był związany z "rewelacjami" o domniemanej ciąży, w komentarzach nie zabrakło gratulacji. Na życzenia zdrowia i siły aktorka odpowiedziała jednoznacznie: "To bzdury".

Skontaktowaliśmy się z Katarzyną Warnke w sprawie potwierdzenia – lub zdementowania – informacji o rzekomej ciąży. Aktorka odpowiedziała w wiadomości do redakcji WP Kobieta, że nie ma czego komentować.

Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, presja wywierana na kobiety w związku z zajściem w ciążę jest "niesmaczna". "Nie próbujmy wyreżyserować czyjegoś życia" – apelowała. Warto wziąć sobie jej słowa do serca i zamiast doszukiwać się powiększającego się brzuszka, skupić się na sobie.

Jeśli Warnke będzie w ciąży, prawdopodobnie poinformuje o tym fanów i media. Jeśli nie – to decyzja jej i jej męża. W końcu nie każdy chce lub – o czym niestety często zapominamy – nie każdy może mieć dzieci. Bycie osobą publiczną nie jest równoznaczne z dzieleniem się ze światem każdym szczegółem swojego życia prywatnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta