ModaSukienka do pracy. Idealne inspiracje i niedrogie modele

Sukienka do pracy. Idealne inspiracje i niedrogie modele

Sukienka do pracy. Idealne inspiracje i niedrogie modele
Źródło zdjęć: © Fotolia
15.06.2018 15:11, aktualizacja: 15.06.2018 15:26

Elegancka, ale niedroga. Lekka i kobieca, ale nie swawolna. Prosta, ale nie taka sama jak wszystkie. Sukienka, w której spędzisz cały dzień w pracy, powinna łączyć te cechy. Poznajcie nasze propozycje biurowych modeli na lato.

Najlepsze sukienki do pracy

Klasyczne sukienki sprawiają, że czujemy się kobieco i elegancko. Co, jeśli w repertuar sukienek do pracy wkrada się rutyna? Najpopularniejsze modele, które chętnie wkładamy do szpilek i żakietu, czasami zaczynają przypominać kreacje urzędniczki. Nasze propozycje nie są szczególnie awangardowe ani wymyślne, ale mają "to coś":

Łączy je klasyczny fason, ale w przemyślanym wykonaniu – te modele są najchętniej wybierane.

Obraz
© iStock.com | dml5050

Co wyróżnia idealną sukienkę?

Najlepsze sukienki, w których mamy się czuć pewnie i dobrze, wyróżnia prostota, ale i akcent odróżniający je od najzwyklejszych fasonów. Nasz hit to trapezowe sukienki z falbanami. Tego rodzaju kreacje nie giną w szeregu innych, same w sobie mają to coś.

Prosta elegancja, która podkreśli kobiecą urodę i da się stylowo połączyć z kilkoma rodzajami najmodniejszych dodatków lub z klasykami, które zawsze mamy w szafie.

Obraz
© Facebook.com

Biurowa elegancja

Szukasz ciekawej sukienki do pracy? Postaw na klasyczny i równocześnie stylowy pomysł na biurową pensjonarkę. Jaki jest nasz pomysł na strój z wykorzystaniem tego stylu? Prosta sukienka, upięte włosy i czerwona, intensywna szminka. Zestaw idealny do pracy to najczęściej klasyczne ubrania z perfekcyjnie dopasowanymi detalami.

Obraz
© iStock.com

Elegancki jeans do pracy

Kolejny z naszych typów na idealną, prosta, ale niebanalną kreację do biura to cienki, lekki jeans. Piękne, subtelne sukienki z rozszerzanym dołem, marszczeniami lub szerokimi rękawami zapewnia komfort i dają się dopasować do dowolnych dodatków w ulubionym stylu.

Obraz
© iStock.com | iStock