GwiazdySyn Beaty Tadli skrytykował polską wystawę na EXPO 2020. "Gwoździem programu była..."

Syn Beaty Tadli skrytykował polską wystawę na EXPO 2020. "Gwoździem programu była..."

Beata Tadla z synem Janem Kietlińskim (Instagram)
Beata Tadla z synem Janem Kietlińskim (Instagram)

11.02.2022 14:40, aktual.: 14.02.2022 08:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Syn Beaty Tadli, Jan Kietliński, nie kryje oburzenia. 21-latek udał się do Dubaju, by zobaczyć polską wystawę na EXPO 2020 i nie mógł uwierzyć własnym oczom. "Zaprezentowaliśmy się fatalnie" - przyznaje z żalem.

Jan Kietliński to jedyny potomek Beaty Tadli. Syn dziennikarki ma już 21 lat i coraz odważniej wyraża swoje zdanie na tematy polityczne i społeczne. Studiował nawet stosunki międzynarodowe, jednak ostatecznie z dziedziny tej zrezygnował. Jak zapowiedziała jego sławna mama, we wrześniu zamierza rozpocząć edukację na kierunku filologia szwedzka.

Jan Kietliński gorzko o polskiej wystawie na EXPO 2020

Zanim jednak Kietliński pójdzie na studia, zamierza korzystać z możliwości podróży. Ostatnio relacjonował na Instagramie swoją wizytę w Dubaju. Odwiedził m.in EXPO 2020. "Wielka wystawa światowa tym razem była organizowana przez Dubaj. Muszę przyznać, że spisali się na medal. Było to najpiękniejsze przeżycie w moim dotychczasowym życiu. Zapraszam wszystkich na podróż po EXPO 2020" – ekscytował się

21-latek nie krył jednak rozczarowania, gdy na własne oczy zobaczył polską część wystawy. "Sam budynek był bardzo piękny, ale zaprezentowaliśmy się fatalnie (moim zdaniem). W środku wystawa kawioru, jakichś robotów i mebli, o których nikt nigdy nie słyszał. Zupełnie tak, jakbyśmy nie mieli się czym pochwalić" - napisał.

"Gwoździem programu była makieta z kręcącym się woj. kujawsko-pomorskim, bo tylko ono było elementem wystawy. Zero zdjęć Warszawy, Krakowa czy widoków natury" (pis. oryg.) - podkreślił Kietliński.

Polska wystawa na EXPO 2020 (relacja Jana Kietlińskiego, Instagram)
Polska wystawa na EXPO 2020 (relacja Jana Kietlińskiego, Instagram)

Związki dziennikarki Beaty Tadli

Przypomnijmy, że Jan Kietliński jest owocem związku Beaty Tadli i jej drugiego męża Radosława Kietlińskiego - dziennikarza telewizyjnego i radiowego. Po ich rozstaniu prezenterka spotykała się przez kilka lat z Jarosławem Kretem. W 2021 r. została żoną po raz trzeci. Poślubiła Michała Cebulę - wiceprezesa zarządu ds. pracowniczych w spółce skarbu państwa Enea Operator.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)
Zobacz także