Trwa ładowanie...

Syn Beaty Tadli skrytykował polską wystawę na EXPO 2020. "Gwoździem programu była..."

Syn Beaty Tadli, Jan Kietliński, nie kryje oburzenia. 21-latek udał się do Dubaju, by zobaczyć polską wystawę na EXPO 2020 i nie mógł uwierzyć własnym oczom. "Zaprezentowaliśmy się fatalnie" - przyznaje z żalem.

Beata Tadla z synem Janem Kietlińskim (Instagram)Beata Tadla z synem Janem Kietlińskim (Instagram)
d1z0kkc
d1z0kkc

Jan Kietliński to jedyny potomek Beaty Tadli. Syn dziennikarki ma już 21 lat i coraz odważniej wyraża swoje zdanie na tematy polityczne i społeczne. Studiował nawet stosunki międzynarodowe, jednak ostatecznie z dziedziny tej zrezygnował. Jak zapowiedziała jego sławna mama, we wrześniu zamierza rozpocząć edukację na kierunku filologia szwedzka.

Jan Kietliński gorzko o polskiej wystawie na EXPO 2020

Zanim jednak Kietliński pójdzie na studia, zamierza korzystać z możliwości podróży. Ostatnio relacjonował na Instagramie swoją wizytę w Dubaju. Odwiedził m.in EXPO 2020. "Wielka wystawa światowa tym razem była organizowana przez Dubaj. Muszę przyznać, że spisali się na medal. Było to najpiękniejsze przeżycie w moim dotychczasowym życiu. Zapraszam wszystkich na podróż po EXPO 2020" – ekscytował się

21-latek nie krył jednak rozczarowania, gdy na własne oczy zobaczył polską część wystawy. "Sam budynek był bardzo piękny, ale zaprezentowaliśmy się fatalnie (moim zdaniem). W środku wystawa kawioru, jakichś robotów i mebli, o których nikt nigdy nie słyszał. Zupełnie tak, jakbyśmy nie mieli się czym pochwalić" - napisał.

d1z0kkc

"Gwoździem programu była makieta z kręcącym się woj. kujawsko-pomorskim, bo tylko ono było elementem wystawy. Zero zdjęć Warszawy, Krakowa czy widoków natury" (pis. oryg.) - podkreślił Kietliński.

Instagram
Polska wystawa na EXPO 2020 (relacja Jana Kietlińskiego, Instagram)

Związki dziennikarki Beaty Tadli

Przypomnijmy, że Jan Kietliński jest owocem związku Beaty Tadli i jej drugiego męża Radosława Kietlińskiego - dziennikarza telewizyjnego i radiowego. Po ich rozstaniu prezenterka spotykała się przez kilka lat z Jarosławem Kretem. W 2021 r. została żoną po raz trzeci. Poślubiła Michała Cebulę - wiceprezesa zarządu ds. pracowniczych w spółce skarbu państwa Enea Operator.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Beata Tadla opowiedziała o nowym związku. "Jestem zakochana po uszy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1z0kkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z0kkc