Trwa ładowanie...
d390q12

Syn Karoliny Malinowskiej oddał pieniądze z komunii. Modelka się popłakała

Karolina Malinowska bardzo często angażuje się we wszelakie akcje charytatywne. Zachęca do tego także swoich przyjaciół i rodzinę. Tym razem modelka podzieliła się wzruszającą informacją, że jej syn postanowił zrobić coś, co większości dzieci nie mieściłoby się w głowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Synowie Karoliny Malinowskiej od najmłodszych lat pomagają innym.
Synowie Karoliny Malinowskiej od najmłodszych lat pomagają innym. (Instagram.com)
d390q12

Jak co roku, Malinowska przygotowuje paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących osób. Tym razem skupia się na dzieciach i seniorach, którzy znaleźli się w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej. Do akcji włączył się też syn gwiazdy, Fryderyk. Chłopiec postanowił wesprzeć potrzebujących i oddał swoje oszczędności.

– Powiedział do mnie i do mojego męża, że on w tym roku z tej listy przejmuje sam czwórkę dzieci i z pieniędzy, które dostał na pierwszą komunię świętą, sam pójdzie do sklepu i sam te paczki z własnych pieniędzy kupi. To był ten moment, kiedy pomyślałam: było warto. To jest mega, powiem szczerze, że ja się popłakałam – powiedziała Malinowska w rozmowie z "Dziennikiem".

d390q12

Fryderyk to jeden z trójki synów Malinowskiej i Oliviera Janiaka. Cała trójka chłopców od najmłodszych lat pomaga potrzebującym, czym modelka chwali się na swoim koncie na Instagramie i na swoim blogu.

Gwiazda ma powód do dumy, bo niewiele dzieci zdobyłoby się na oddanie swoich pieniędzy i zabawek innym. Takich pociech tylko pozazdrościć!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Karolina Malinowska już szykuje się na święta: "Zbieram prezenty świąteczne wcześniej"

d390q12

Podziel się opinią

Share

d390q12

d390q12