ycipk-3qrrjk

Syn Karoliny Malinowskiej oddał pieniądze z komunii. Modelka się popłakała

Karolina Malinowska bardzo często angażuje się we wszelakie akcje charytatywne. Zachęca do tego także swoich przyjaciół i rodzinę. Tym razem modelka podzieliła się wzruszającą informacją, że jej syn postanowił zrobić coś, co większości dzieci nie mieściłoby się w głowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Synowie Karoliny Malinowskiej od najmłodszych lat pomagają innym.
Synowie Karoliny Malinowskiej od najmłodszych lat pomagają innym. (Instagram.com)
ycipk-3qrrjk

Jak co roku, Malinowska przygotowuje paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących osób. Tym razem skupia się na dzieciach i seniorach, którzy znaleźli się w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej. Do akcji włączył się też syn gwiazdy, Fryderyk. Chłopiec postanowił wesprzeć potrzebujących i oddał swoje oszczędności.

– Powiedział do mnie i do mojego męża, że on w tym roku z tej listy przejmuje sam czwórkę dzieci i z pieniędzy, które dostał na pierwszą komunię świętą, sam pójdzie do sklepu i sam te paczki z własnych pieniędzy kupi. To był ten moment, kiedy pomyślałam: było warto. To jest mega, powiem szczerze, że ja się popłakałam – powiedziała Malinowska w rozmowie z "Dziennikiem".

ycipk-3qrrjk

Fryderyk to jeden z trójki synów Malinowskiej i Oliviera Janiaka. Cała trójka chłopców od najmłodszych lat pomaga potrzebującym, czym modelka chwali się na swoim koncie na Instagramie i na swoim blogu.

Gwiazda ma powód do dumy, bo niewiele dzieci zdobyłoby się na oddanie swoich pieniędzy i zabawek innym. Takich pociech tylko pozazdrościć!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Karolina Malinowska już szykuje się na święta: "Zbieram prezenty świąteczne wcześniej"

ycipk-3qrrjk
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3qrrjk

ycipk-3qrrjk
ycipk-3qrrjk