Trwa ładowanie...
dfk7ni4

Synowie Smaszcz-Kurzajewskiej mają swoją idolkę. Chłopcy kochają popularną modelkę

Joanna Krupa to jedna z najciekawszych osobowości telewizyjnych. Okazuje się, że do grupy fanów modelki zaliczają się synowie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Prezenterka wyznała, że urodą gwiazdy zachwycony jest również jej mąż, Maciej Kurzajewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała, że jej synowie uwielbiają Joannę Krupę.
Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała, że jej synowie uwielbiają Joannę Krupę. (East News)
dfk7ni4

Joanna Krupa to jedna z najbardziej charyzmatycznych osobowości telewizyjnych. Prowadząca "Top Model", która słynie z doskonałego stylu i nienagannej figury, dała się poznać również z innej strony. Modelka od dłuższego czasu zaangażowana jest społecznie – szczególnie aktywnie działa na rzecz ochrony zwierząt. Nic więc dziwnego, że gwiazda wzbudza wiele sympatii.

Wszystko wskazuje na to, że do grupy fanów modelki zaliczają się również dzieci popularnej prezenterki. Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z Super Expressem wyznała, że jej synowie są zachwyceni Joanną Krupą. "Mój 11-letni syn ją uwielbia, a drugi ma 21 i mówi, że jest najpiękniejsza na świecie" – przyznała Smaszcz-Kurzajewska. Ale to nie wszystko, bo okazuje się, że również partner prezenterki, Maciej Kurzajewski docenił urodę modelki. "Mąż mnie pyta, dlaczego nie wyglądam jak Joanna Krupa" – dodaje Paulina.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dfk7ni4

Podziel się opinią

Share
dfk7ni4
dfk7ni4