Trwa ładowanie...

Szczere Słowa Ewy Pacuły. Chodzi o zdrowie jej córki

Ewa Pacuła udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu. Mówiła w nim o stanie zdrowia swojej córki. "Drugi przeszczep się nie udał" – powiedziała.

Share
Szczere Słowa Ewy Pacuły. Chodzi o zdrowie jej córki
Źródło: ONS.pl, fot: Daniel Wysocki
d286we3

Ewa Pacuła skończyła w tym roku 46 lat. Modelka była żoną Przemysława Salety, z którym ma 24-letnią córkę Nicolę. Dziewczynka od najmłodszych lat miała problemy ze zdrowiem. W 2007 roku bokser oddał jej swoją nerkę, która jak prognozowali wówczas lekarze, miała pracować do 10 lat. Niestety, trwało to znacznie krócej. Po 6 latach Nicole wymagała kolejnej operacji.

Ostatnio Pacuła udzieliła krótkiego wywiadu "Wideoportalowi". Mówiła w nim o m.in. o stanie zdrowia córki. Poinformowała, że drugi przeszczep niestety nie przyjął się. Obecnie Nicole jest dializowana. "Lekarze nie są w stanie zdiagnozować, dlaczego nerka krzepnie (...) My musimy nauczyć się żyć z tą chorobą. Nika albo będzie na dializie, albo po przeszczepie. Tak będzie wyglądało jej życie" – powiedziała modelka. Dodała, że zarówno ona, jak i jej córka nauczyły się żyć z chorobą i czują się spokojnie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Niekompetentny fryzjer spowodował katastrofę. Oglądaj "Pod włos"

d286we3

Podziel się opinią

Share
d286we3
d286we3