ycipk-1opyup

Szczery wywiad Ewy Chodakowskiej. Powiedziała o operacji piersi

Ewa Chodakowska otwarcie przyznaje się do operacji piersi. "Dlaczego miałam to okrywać?" – pyta w rozmowie z miesięcznikiem "Zwierciadło".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska to najpopularniejsza polska trenerka
Ewa Chodakowska to najpopularniejsza polska trenerka (Instagram.com)
ycipk-1opyup

Ewa Chodakowska skończyła w tym roku 37 lat. Ostatnio trenerka udzieliła bardzo szczerego wywiadu miesięcznikowi "Zwierciadło". Mówiła w nim m.in. o operacji powiększenia biustu. Okazuje się, że gwiazda podchodzi do tematu bez zbędnych emocji. Nie ukrywa zabiegu i otwarcie mówi o powodach. Jak twierdzi Chodakowska na decyzję wpłynęła jej siostra.

"Biust powiększyłam z prostej przyczyny. Miałam niewielkie piersi, a moja siostra miała piękny biust. Jako nastolatka nie mogłam zrozumieć, dlaczego jej się trafiło wszystko, a mnie nic. I już wtedy wiedziałam, że chcę coś z tym zrobić. Odłożyłam pieniądze i mam" – powiedziała Chodakowska.

ycipk-1opyup

Okazuje się również, że trenerka mimo idealnego ciała, jak każda kobieta, bardzo krytycznie podchodzi do kwestii swojego wyglądu. Zapytana o kompleksy, odpowiedziała, że nie ma na świecie ludzi w pełni z siebie zadowolonych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1opyup

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1opyup

ycipk-1opyup
ycipk-1opyup