Trwa ładowanie...

Szlachetna Paczka 2018. WP zawiozła prezenty

Szlachetna Paczka to akcja, która połączyła tysiące Polaków. Wirtualna Polska również przyłączyła się do zbiórki i w sobotę zawiozła prezenty od pracowników firmy.

Szlachetna Paczka 2018. WP zawiozła prezentyŹródło: WP.PL
d3bmh0l
d3bmh0l

Akcja cieszy się ogromną popularnością, ponieważ dzięki niej spełniają się marzenia wielu potrzebujących rodzin. Wręczanie prezentów zawsze zapalnowane jest na kilkanaście dni przed Bożym Narodzeniem, co sprawia, że i oni mogą poczuć magię świąt. 8 i 9 grudnia 2018 roku pomoc otrzyma 16 665 rodzin w kraju.

"6 zł 70 gr na dzień. Tyle lub mniej mają do dyspozycji osoby w co piątej rodzinie włączonej do Szlachetnej Paczki" – dowiadujemy się z Raportu o Biedzie fundacji. 20 proc. rodzin-beneficjentów żyje w mieszkaniach, w których nie ma łazienki. Nadal można coś z tym zrobić. Udało się w poprzednich latach.

Wirtualna Polska dołączyła do akcji. Nasi pracownicy chętnie zrzucili się na zakup prezentów, a później (8 grudnia) sami pojechali zawieźć paczki. Szlachetna Drużyna Wirtualnej Polski Media, Total Money oraz eHoliday w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie i Gdańsku zebrała w sumie 8150,36 tys zł i całą górę prezentów. Przygotowaliśmy łącznie 40 kartonów prezentów, a w nich spełnione wszystkie potrzeby sześcioosobowej rodziny z Pruszkowa. Ponadto potrzebujący dostali kuchenkę indukcyjną z piekarnikiem wraz z zestawem garnków na indukcję, meble oraz prawie 2 miesiące terapii dzieci – opłacone z góry (5 421 zł).

WP dołączyła do akcji Szlachetna Paczka WP.PL
WP dołączyła do akcji Szlachetna Paczka Źródło: WP.PL
WP dołączyła do akcji Szlachetna Paczka WP.PL
WP dołączyła do akcji Szlachetna Paczka Źródło: WP.PL

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3bmh0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bmh0l